Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy átlagos ciklusban a...

Egy átlagos ciklusban a peteérés napjától számítva kb hányadik napra kell (ene) megjönnie a mensinek?

Figyelt kérdés
Párommal babát szeretnénk, 22-én volt PÉ-je, és ha jól tudom, akkor elvileg innentől számítva a 14-15. napra jön meg a mensi. Vagy ez nem igaz? Esetleg egyénenként más? Egyébként kb 31-32 naposak a ciklusai. Ez alapján úgy számoljuk, hogy már meg kellett volna jönnie.
2008. szept. 8. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
14 nap körűl, de van olyan akinek a 16. napon. Csinálj egy tesztet és abból már biztosan kifog derűlni. Én szorítok.
2008. szept. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Jól tudjátok, a PÉ-t követő 14. napon szokott általában megjönni a mensi.

Ha már késik, ahogy írod is, akkor reggeli első vizeletből teszteljen a párod! Akár már holnap is!

Drukkolok Nektek!

2008. szept. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

31-32 napos ciklus esetén a peteérés általában( mert van eltérő eset) mensitől visszafelé a 17. napon van, de ha nem jött meg időre a mensi, akkor lehetett máskor is a pé...simán előfordul.

Ha rendszeres a ciklus akkor teszteljetek!!!!

Ha mégis negatív, akkor pár nap múlva ismételhető a teszt, ha addig sem jönnne meg, de akkor már el kell indulni a doki felé, mert más is okoz mensi kimaradást..de attól is késhet, ha túl erősen akarja a babát, mert az álterhességet okozhat, szóval, teszteljetek először is , aztán szépen sorjában a többi.

Sok sikert!

2008. szept. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen nektek a válaszokat! Hát mi is nagyon szurkolunk magunknak.:D Mindenesetre ha még holnap se lesz semmi a páromnál, akkor irány a patika, és veszünk tesztet. Egyébként melyiket vegyük? Elég valami olcsóbbat, vagy mondjuk ezt a Clearblue-t (már hogy arról annyi jót mondott mindenki itt az oldalon)?
2008. szept. 8. 18:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha már túl vagytok a mensis napo és nem jön meg , akkor nem kell clearblue, felesleges olyan drágát, nekem az ONE-step a második napon néztem, tökre két piros csík volt..rossmann 700ft körül.

Üdv.

2008. szept. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!