Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mely országokban legális a...

Mely országokban legális a nemek választása szerinti beültetés?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy Magyarországon ezt törvény tiltja, viszont más országokkal mi a helyzet?
2015. szept. 9. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Skandinávokra tippelek esetleg Hollandia . Keleten eddig nem volt erről szó , stikába minden megtörténhet . A természetes folyamatok gátolását átalakítását ilyen formában nem támogatom . Jégeső ellen rakéta még oké , hőszigetelés is környezetbarát módon , de férfit nővé operálni meg eutanázia stb az nem emberi .
2015. szept. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Off: ilyen korán hogyan döntik el, hogy milyen nemű?
2015. szept. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Magyarorszagon csak olyan esetben megengedett ez az eljaras, amikor a no olyan genetikai betegseg hordozoja, ami kizarna egyik vagy masik nemu baba egeszseges megszuleteset, tehat pl fogyatekos lenne, vagy komoly genetikai betegsege lenne. De ezt nyilvan elozetes genetikai vizsgalatok elozik meg!
2015. szept. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2-es válaszolónak: Mivel a már megtermékenyített sejteket ültetik vissza, így még a kinti állapotában meg tudják nézni, hogy x vagy y kromoszómát kapott a sejt.

Spanyolországról tudom, hogy az efféle beavatkozás nem ütközik törvénybe, de más országokról nem tudok, pedig biztos van még :)

Félreértés ne essék, nem szeretnék ilyen műtét alá esni, csupán kíváncsiságból tettem fel a kérdést. :)

2015. szept. 9. 14:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Magyarországon is megcsinaljak csak nem nyíltan.
2015. szept. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!