Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek is halványul majd...

Szerintetek is halványul majd újra erősödik az ovuteszt?

Figyelt kérdés
[link]
2015. szept. 10. 15:28
 1/8 A kérdező kommentje:

Bocsánat itt a jó link:


[link]


[link]

2015. szept. 10. 15:36
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen erősödik újra,de még csak 9 ck-n vagy úgyhogy eztán lesz még ovud.

De viszont ebben a hónapban csalódtam ebben a tesztben...nem volt egyértelmű pozitív soha pedig görbe szerint volt ovum...

2015. szept. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát én most használom először remélem nem fogok csalódni benne,mondjuk azért ha pozi lesz ha nem 2-3 naponta együtt leszünk :)
2015. szept. 10. 16:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Én két hónapja használom ezt a tesztet,de tegnap már sírtam,mert a két hónap alatt nem volt közte pozitív vagy jól látszódó második csík sem. Másfajtát még nem használtam. 8 hónapja nem jön a baba,gondoltam majd így tudni fogom mikor kell jó időben együtt lenni.
2015. szept. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Eddig hol halványul hol erősödik :( nincs egyértelmű pozitív sajnos :'(
2015. szept. 12. 20:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet meg kellene próbálnod egy érzékenyebbet.

Nekem a 25-ös régebben bevált mostanában nem így rendeltem 10-est ami viszont túl érzékeny volt és sokat volt pozi így most rendeltem 20-as tesztet.Meglátom az mit mutat majd :)


1-es aza 2-es

2015. szept. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megint egyik nap erősebb másik nap halványabb,vagy a teszt a szar vagy nincs ovuláció...
2015. szept. 15. 08:25
 8/8 anonim válasza:
Egy idoben probald csinalni a teszteket,es elotte nemenj a mosdoba legalabb 2 oraig,de nekem sem lett soha olyan mint a kontrol csik,igy meguntam vettem digitalisat amin egyertelmu smile van,ha van peteeres.kicsit draga,de legalabb biztosra mesz
2015. szept. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!