Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombik beültetés után (2...

Lombik beültetés után (2 napos embriókkal) 11. napon teszteltem pozitívat! Ma 13. nap, nem erősödik, de nem is halványul a második csík. Rendben van ez így?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 29. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Beültetés után minimum 2 hetet kell várni. Ez még bármi lehet...
2014. ápr. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezt mondják, hogy 2 hetet, de ha a peteérést vesszük, ahhoz képest 15 nap telt el, és az előző terhességemet is kimutatta peteérés után 13. nap délutáni vizeletből!
2014. ápr. 29. 09:39
 3/5 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem tezsteletél korán, a lombiknál nem a 2 hét szokott lenni. 10 naposat már kimutat 10-es teszt. Barátnöm egy 6 napos fagyi babaát kapott vissza és ET+4 napnál már poziív volt a teszt.

Kérdezö! az hogy nem erösödött nem jelent semmit. drukkolok hogy mindnen rendben legyen.

2014. ápr. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2 lombikom volt, 3 naposan kaptam vissza Őket és mindig 2 hetet mondtak.


1-es voltam.

2014. ápr. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen van ahol azt mondják de azért lehet elöbb is, kevés nö birja kivárni amivel szerintem nincs is baj. Én is utálom a bizonytalanságot.
2014. ápr. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!