Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petefészekcisztával sikerülhet...

Manika7777 kérdése:

Petefészekcisztával sikerülhet teherbe esnem?

Figyelt kérdés

2014 októberében laparoszkópiás operációm volt. Mindkét petefészkemen endometriózis cisztám volt( 4cm és 6cm). Mivel kizártam a hormon injekció kezelést 3 hónapos homeopátiás kúrát csináltam(INDONAL Woman). Júliusban újra cisztát találtak a jobb petefészkemen(4cm), így babát tanácsoltak a gyógyulásra. Nagyon szeretnénk a párommal csak félünk hogy sokára fog összejönni.

Van valaki akinek petefészekcisztával sikerült teherbe esni hamar? Köszönöm a válaszokat!



2015. szept. 10. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon minimális az esély,mondjuk én szobafestő vagyok,de köszi,hogy inkább engem és nem a dokidat kérded!
2015. szept. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem nem egy nagyobb ciszta volt a petefészkeimen hanem sok pici. Konkrétan azt mondták cisztás szerkezetű petefészkek. A menstruációm borzasztó rendszertelen volt, nem egyszer hónapok is kimaradtak és amikor megjött nagyon erős görcsökkel szenvedtem. A doki azt mondta ha 6 hónapon belül nem sikerül természetes úton a baba akkor gyógyszeres kezelésre lesz szükség. A 4 hónapban sikerült és bár az egész terhességem alatt erős görcsökkel és az elején barnázással küszködtem egy időre született egészséges kisfiam van. Szóval összejöhet spontán hamar de az is lehet, hogy rásegítés kell. De van esély segítség nélkül. Sok sikert kívánok nektek!
2015. szept. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Többször volt cisztám, igaz műteni nem kellett, elment a gyógyszeről. A dokim akkor azt mondta, hogy nehezen fogok teherbe esni. Első próbálkozásra spontán ikrek jöttek össze.
2015. szept. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Első válaszoló: természetesen az orvosom tanácsolja a babát,szerencsére kiváló orvosom van,aki bármikor segítőkész. A kérdésemmel csupán tapasztalatokról szeretnék tudni.

2015. szept. 10. 17:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem cisztaval, endometriozissal es miomaval 2. honapra sikerult a baba :)
2015. szept. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ciszta mellett estem teherbe. 4 centis volt, ahogy nőtt a gyerek egy nap kipukkasztotta. Mintha kést döftek volna belém. Rohantunk a dokihoz, az ultrahangon már nem volt ott a ciszta, picit később már semmi bajom nem volt.
2015. szept. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!