Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan reagáltál mikor megtudt...

Hogyan reagáltál mikor megtudtad, hogy másodszor is terhes vagy?

Figyelt kérdés

Én izgatottabban csináltam a teszteket mint az első terhességemnél. Mikor 2 negatív teszt után halvány pozitívat csináltam (tudtam,hogy ovulációkor voltunk együtt és bíztam benne,hogy most már sikerülnie kell), másnap egy erős pozitívat majdnem elsírtam magam. Két évesem nem tudta, hogy mi van velem. :D


Milyen tünetek alapján gondltátok, tudtátok,hogy sikerült?

Nekem késett már 2 napot,de akkor még negatív volt a teszt, de beágyazódás körüli napokban már fájt a derekam, a hasam alja és gyakran szédelegtem. Estére meg majdnem már rókáztam mikor megéreztem a tej illatát(amúgy sem szeretem). Mai napig meg vannak ezek a tünetek, talán a hasfájás kicsit enyhült. Jaj,ésnem tudok sokáig guggolni,mintha nyomná a pocakomat, pedig még nincs :)

5 hetes kismama :)


2015. szept. 11. 14:15
 1/4 A kérdező kommentje:
most nézem,hogy nem ide kellett volna írnom, hanem a terhesség csoportba :)
2015. szept. 11. 14:17
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem jött meg, plusz 0-24-ben hányingerem volt. Úh csináltam egy tesztet.

20 hónap a korkülönbség, amikor pozitív lett a teszt, akkor nagy "jajj Istenem, Jézusom...jajj mi lesz"-el mentem ki a fürdőből. Szóval először megijedtem :D Bár tervezett volt, na de akkor is... :)

2015. szept. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi 3 hónapja próbálkoztunk, mikor úgy összejöttek a dolgok, hogy el is felejtettünk ovulációt figyelni, mensit várni, tesztelni, mindent. Eszembe sem jutott a baba, rengeteget dolgoztunk. Aztán egyszerűen nem jött meg, el sem akartam hinni :) 3 éves volt a kisfiam, én csak álltam a WC ajtóban, bámultam a tesztre percekig, ő pedig rám. Annyit tudtam neki mondani, hogy "kistesód lesz" - na ő innentől még értetlenebbül lesett rám, és elment legózni :D

Aztán este a férjem épp TV-zett, mikor a kisfiunk odasétált hozzá, és a kezébe nyomta hang nélkül a tesztet. :)

2015. szept. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem volt pms, és elmaradt a szokàsos hasmenés is,ami helyett székrekedés lett. Viszont a melltartómba nem fértem bele.
2015. szept. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!