Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Vagy rosszak...

Terhes lehetek? Vagy rosszak voltak a tesztek? Kép a leírásban

Figyelt kérdés
6napja kesik a menstruációm,tegnap elott délután csinaltam egy xepil tesztet azon egy hajszál vékony második csík lett.Ma reggel ujra teszteltem ezen mar jóval vastagabb lett a második csík (vastagabb mint a kontroll csík) nem rég vettem egy 10-es érzékenységű tesztet de ez teljessen negativ. Valaki tapasztalt már hasonlót? [link]
2015. szept. 10. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek negatív tesztek. Egyrészt ennyi késésnél a halvány sem valószínű, többnyire délutáni vizeletből is teljesen egyértelmű, tizes tesztnél meg pláne az. Másrészt 3 tesztből legalább egynél egyértelmű kéne hogy legyen, még ha egy teszt rossz is. Reggeli első vizeletből, tizes teszttel majdnem egy hét késésnél már nincs bizonytalanság. Extrém ritka, hogy ne mutassa ki, én nem reménykednék babában, inkább a dokimmal egyeztetnék időpontot, hogy megbeszéljük, milyen hormonommal van gond.
2015. szept. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amiről képet tettem fel az volt a mai első vizelet a 10es már a 3. Gondoltam lehet azért negtiv mert még nagyon alacsony a Hcg szint. Eddig ha nemvoltam terhes soha semmilyen második csík nemvolt, benne van, hogy rossz volt a Teszt de mindkettő? Amúgy semmi jele nincs annak,hogy meg akarna jönni csak a mellem fáj egy kicsit. Ezért se értem,hogy akkor most mi lehet. De ma megyek orvoshoz végülis a biztossat ő tudja megmondani.
2015. szept. 10. 09:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Éppen ma dobtam ki kicsit megkönnyezve hasonló teszteket, amelyek kémiai terhesésgemet mutatták. Menses várható napján nagyon halvány, két nap múlva kiicst erősebb, de még mindig halvány, utána viszont nem erősödött több napig, végül szinte negatívak lettek a tesztek. Megtermékenyült a petesejt, elkezdett beágyazódni, de nem tudott végbemenni a folyamat, nem lett belőle baba, késéssel megjött a vérzésem.


adj még pár napot magadnak, használd az X-epil tesztet legközelebb, az a legmegbízhatóbb, és ha nem erősödik, vagy halványodik, akkor erre a hónapra ne éld bele magad, orvost kb. egy hét múlva felkereshetsz, hogy biztosat mondjon, ha addig sem jönne meg.

2015. szept. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Uu sajnálom :/ hát akkor lehet én is így jártam de várok még pár napot ha nem jönne meg újra tesztelek.Az orvos akkor most még nemtud pontossat mondani? Köszönöm a válaszokat:)
2015. szept. 10. 10:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik hogy hibás a teszt.Baromi vastag a csík,vagy olyan mintha 2 csík lenne plusszban.10-es erősségűnek már mutatni kellene.Reggel én megismételném egy facelle teszttel.
2015. szept. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!