Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert erosebb a tegnapi...

Miert erosebb a tegnapi tesztem mint a mai?

Figyelt kérdés

Tegnap nem is elso pisibol csinaltam es jol lathato persze meg halvany pozi. A ma reggeli elso pisibol alig latszik:(

Lehet meg sincs baba?



2015. szept. 12. 10:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha másfajta tesztet csináltál, akkor azért lehet, mert nem egyforma erősségűek a tesztek. Ha viszont egyformát, akkor nem tudom. De szerintem ha van egy pozitiv teszted, akkor felesleges naponta tesztelni, csak idegeskedsz rajta, ha pl.ilyen történik, mint ma nálad. A pozitiv teszt nem hazudik :). Gratulálok és kellemes babavárást :) 6+3 hkm.
2015. szept. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is a reggeli elsőből mindig halványabb volt mint a délutániból! :) Nyugi! ;)
2015. szept. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. Tegnap is halvany volt masodik pisibol csinaltam del korul. Azt hittem ma reggelibol erosebb lesz mert el sem akarom hinni de hat ez nem lett erosebb sot..

Hetfon megnezem ujra!

2015. szept. 12. 11:12
 4/15 anonim ***** válasza:
Ugyanolysn tesztelt végezted?
2015. szept. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen
2015. szept. 12. 11:17
 6/15 anonim ***** válasza:
Mutatsd meg a teszteket.megnézzük
2015. szept. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

2 naponta duplázódik a HCG szint, emiatt teljesen feleslegesen stresszeled magad a naponta a teszteléssel, ráadásul gondolom még nemvárt előtt, vagy nagyon akörül teszteltél, olyankor szokott ez lenni.


Van, akinek egyébként a délutáni jobban mutatja, ha pl éjjel voltál pisilni, vagy tbbet ittál, akkor ez simán előfordulhat, ilyen korán még nagyon változó a hcg koncentrációja a vizeletben. Mikorra nem várod? Muti a teszteket!


Az enyémek 1 napos különbséggel nemvárt körül/után 1-2 nappal így néztek ki (én is alig vártam, hogy erősödjön, és tök fölösleges volt tesztelni másnap is):

[link]

[link]

2015. szept. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
2015. szept. 12. 16:25
 9/15 A kérdező kommentje:
2015. szept. 12. 16:25
 10/15 A kérdező kommentje:
A felso a tegnapi
2015. szept. 12. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!