Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert erosebb a tegnapi...

Miert erosebb a tegnapi tesztem mint a mai?

Figyelt kérdés

Tegnap nem is elso pisibol csinaltam es jol lathato persze meg halvany pozi. A ma reggeli elso pisibol alig latszik:(

Lehet meg sincs baba?



2015. szept. 12. 10:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Huha, ez egy kék teszt... nem akarlak lelombozni, de lehet, hogy csak száradási csíkos, ezeknél a teszteknél sajnos előfordul, tapasztaltam:(
2015. szept. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Ezzel tesztelek lassan egy eve es csak akkor volt rajta valami amikor terhes voltam ( sajnos az a baba nem maradt velem ).

Szoval ez egy megbizhato teszt kulfoldon elek ez egy itteni marka.

2015. szept. 12. 17:34
 13/15 anonim ***** válasza:
És késik már?
2015. szept. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Hat nagyon erdekesen alakult ez a ciklus. Megjott tegnap a hom 36,8 a teszt ellenere a 23. ciklus napon. 28. 29. napon jon meg mindig 36,6 ra esik le aznap a hom.

El kell mennem orvoshoz mert juniusban volt egy spontan vetelesem es azota minden mensi elott halvany pozi tesztjeim vannak.

2015. szept. 13. 06:47
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem ertem viszont, hogy 21-22. ciklusnapon hogyan lehet pozitiv a teszt, ovuteszteltel, es korai ovud volt? Ha ilyen volt a többi teszted is, én ezeket nem merném pozitívnak venni, de orvoshoz mindenképpen elmennék, mert hátha az lett volna, és progeszteronpótlás kell csak, hogy legközelebb megmaradjon. Ha nem ír fel semmit, akkor ovu utántól ajánlom a palástfū teát, illetve az aviva tornát.


Érdemes lenne nemcsak progeszteront, hanem pajzsmirigy hormonokat is nézetned.

2015. szept. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!