Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek még valaha terhes?

Lehetek még valaha terhes?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok. A tavalyi évben január - március - május - június - augusztus - szeptember és novemberben fel voltam fazva de annyira, hogy 5 alkalommal kórházba kellett mennem. Nem tudtam járni, felülni, annyira gorcsolt a hasam.


Idén január - május -.júniusban voltam, es jelenleg most is. Mindezt amellett, hogy tozegafonyat szedek, és csak zöld teát meg vizet iszom.

Nem élek szexuális életet, és rendesen tisztálkodom, es mikor menstruálok(10 éves korom óta) naponta kétszer is zuhanyzom. Idén Július 04. Óta használok tampont, tehát nem az miatt. Igazából ezek mellett annyi a kérdésem felétek, hogy van-e még valakinek ilyen panasza, mivel múlt el, es hogy szerintetek lehet és valaha még babám? Mert 3x ráment a petefészkemre is. Szeptember 07-én kaptam meg a leleteket, mikor is lyme kór - clamidya és AIDSre szurtek. Mind negatív...


2015. szept. 12. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia.Én az urológusomtól kaptam egy Urovaxum nevű kapszulakúrát.Elég borsos ára van,és 3 hónapig kell szedni,minden nap 1 kapszulát.Nekem is folyton hólyaghurutom és vesemedencegyulladásom volt.Ez a gyógyszer olyan mint ha minden nap védőoltást kapnál,ugyanis legyengített baktérium van a kapszulában és az immunrendszered felerősödik a 3hónap alatt és többet nem fogsz felfázni.Én már vagy 15 éve szedtem,és azóta ha fel is voltam fázva,hamarabb meggyógyultam.3 nap alatt rendbe jöttem.Keress fel egy urológust és kérdezd meg erről.Nem tudom,hogy hány éves kortól adható,de én akkor huszonéves voltam.Nagyon hálás vagyok érte,hogy anno felírta nekem ezt a gyógyszert.Hogy lehetsz-e terhes,erre nem tudok válaszolni.Ezt a nőgyógyászodtól tudod megkérdezni.
2015. szept. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! : )
2015. szept. 12. 23:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is sokszor volt fiatalabb koromban felfázásom, többször a petefészkemre is ráment. Ma már 2 gyermekem is van. Baj abból lehet ha a gyulladás miatt összenövések keletkeznek, de ezt orvos tudja neked megmondani. Majd ha egyszer babát szeretnél. Addig szerintem ne görcsölj ezen. Egyébként vannak akiknek mindkettő el volt záródva aztán mégis terhesek lettek szóval nyugi.
2015. szept. 13. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En is sokat szenvedtem ezzel, de egy hónap múlva születik a 2.babám. Spontán fogant egészséges gyerekek. Ne aggódj előre! ;)
2015. szept. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Es gratulálok nektek! 😊
2015. szept. 13. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!