Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől tolódhatott ki az amúgy...

Mitől tolódhatott ki az amúgy normális 29-30 napig tartó menzeszem 35 napra? Mitől fájhat a bal mellem és a hónomalja (olyan mintha lenne benne egy duzzanat- kis csomó)? Görbe csatolva, részletek lent.

Figyelt kérdés

December óta eltolódott a ciklusom 30-ról 35 napra. Ráadásul barnázósan jön meg tart 3-4 napig és barnázósan múlik el. Azt hallottam, hogy ez nem jó, mert ilyenkor a méhnyálkahártya nem válik le rendesen, ez igaz? Arról nem is beszélve, hogy az arcom mindig is aknés volt, de december óta mikor közeledek a menzesz felé, nagyon bedurrannak és sokkal több gyulladt akne jön ki, ami szépen a menzesz után kezd elmúlni. Mit tegyek? Amúgy már 2 éve babát szeretnénk, de eddig minden rendben volt a ciklusommal. Ráadásul nemrég kiderült, hogy lombikosok leszünk a párom problémái miatt (meg most már az enyém miatt is). Kérdés az én szabálytalan menzeszem befolyásolhatja majd az embriók beültetésének sikerességét, hogy meg is maradjanak a babák? Amúgy mit gondoltok a görbémről?


Bocs, hogy ennyit írok, de nagyon kíváncsi vagyok a Ti tapasztalataitokra és véleményeitekre.


Görbém:

[link]


2010. márc. 13. 06:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia.Eddig elég szép a görbéd.Szerintem késöbb van peteérésed,ezért tolódik ki a ciklusod.De nekem is ilyen szabálytalanok voltak a ciklusaim,és kaptam rá barátcserje kapszulát.Mert az rendbe hozza a ciklust,nekem bevált.Ès nem tudom hogy eddig szedtél-e valami terhesvitamint,de ha nem,akkor nem ártana elkezdeni,én a Femibion 800-at tudom nagyon ajánlani.Remélem tudtam segíteni,sok sikert kivánok neked,és csak fel a fejjel.üdv
2010. márc. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!