Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemináció után még a 10....

Inszemináció után még a 10. napon is tartó barna folyás normális?

Figyelt kérdés
Múlt hét hétfőn volt a második inszeminációm, azóta hol több, hol kevesebb, de minden nap jelentkező barna folyásom van. Szedem az Utrogestant, fájnak a cicijeim, néha görcsölget a hasam. Szerintetek lehetek terhes? Már 2,5 éve várunk a babára.
2010. ápr. 21. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia a babám lombik eljárással született ugyhogy megértelek:)Szerintem igen hiszen mindig azt mondják ha vér jön az baj addig ne mgond!Az utro egyébként felmarhatja a puha nyálkahártyát!Beágyazódásnál mondanak barnázást!Tesztet nem akarsz csinálni?mikor mész vissza?BMC?
2010. ápr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia! Holnap lesz még csak a 10. nap, kicsit korai lenne még szerintem tesztelni. Azt hiszem szombaton -ha addig meg nem jön- fogok tesztelni. Mit jelent ha puha a nyálkahártya? Ez okozhatja a barnázást? Gratulálok a babá(i)dhoz :)
2010. ápr. 21. 20:14
 3/8 A kérdező kommentje:
A BMC-ben kezdtem, aztán Nyírő, most egy magánklinika.
2010. ápr. 21. 20:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia ne haragidj nem éppen a kérdésedre válaszolok ne is haragudj ezért!igazából tőled szeretnék kérdezni, hogy én most indulok inszemre!nem nagyon vagyok vele teljesen tisztában!Csak azt szeretném kérdezni hogy hová jársz,kihez,milyen a tapasztalat,meg hogy mennyibe jön ki ez az egész!előre is köszi és bocsi hogy itt zargatlak
2010. ápr. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én vidéken járok egy magánklinikára, egy beavatkozás 30.000.- plusz ha kellenek gyógyszerek plusz az injekció. A beavatkozás nem túl kellemes, de inkább utána fájt sokáig a hasam. Te hova jársz?
2010. ápr. 22. 21:02
 6/8 anonim ***** válasza:
még sehová most próbálok érdeklődni hogy Szombathelyen a Dr. Péter Miklós tényleg csinál e ilyet!ha nem akkor meg valószínű hogy Tapolcára!
2010. ápr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia. Millio bocsi, hogy rakerdezek de nagyon erdekelne, hogy mi lett a vege az inszemednek. En is ugyanolyan helyzetben vagyok minte te az inszeminacio utan, csak a 3-ik napon tartok meg, de en is barnazok. Mikor mult el Neked? Vegul lett baba belole?

Nagyon szurkolok Neked, hogy minden ugy legyen ahogyan Te szeretned.

2010. máj. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy hogy szurkolsz, sajnos nem lett az inszem után baba :( A barna folyás nem múlt el, egészen a mensiig tartott, ami az inszem utáni 12. napra meg is jött. A jövő hónapban úgy döntöttem még egyszer megpróbálom, három a magyar igazság... De neked drukkolok, a barna folyás még egyáltalán nem azt jelenti hogy nem sikerül! Majd légyszi írd meg mi lett!
2010. máj. 19. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!