Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódásos vérzés barnás,...

A beágyazódásos vérzés barnás, vagy inkább piros vér? Vagy ez egyénileg eltérő?

Figyelt kérdés

Sosem szoktam a hónap közepén vérezni, egy kicsit sem, most a 14. napon volt egy enyhe, 1-2 órán át tartó barnázásom, tényleg nem sok, de határozottan az volt. A 24. napon (tegnap előtt) pedig egy kis vért láttam a WC papíron, nagyon kevés, de ez pirosas volt. Lehet a szextől is? Nem fáj sehol, de előző este voltunk együtt és ezt reggel tapasztaltam. Vagy valóban a beágyazódás lenne?


Mik a tapasztalataitok?

Szerintetek mikor teszteljek?

Köszönöm!


2015. szept. 14. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet beágyazódás de még más oka is, pl elpattan egy kis hajszálér, akár szextől is..nekem pirosas volt, rendesen tampont tettem fel mert azt hittem megjön korrában...de nem jött meg sőt a tampon is száraz maradt...nekem kb. egy 20 ft-osnyi folt volt a bugyimon...10 nappal az ovu után történt.várd ki a nemvártat és utána tesztelj
2015. szept. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
azt még hozzá tenném hogy most mi is próbálkozunk a kistesóval, és dpo 12. napon volt barnás folyásom,azt hittem megint beágyazódás, teszteltem rá két nappal, dpo 14 napon, de nega lett, majd rá két nappal megjött...szóval előbb mindenképp értelmetlen tesztelni mert csak idegesíted magad :)
2015. szept. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!