Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma volt egy enyhe barnás...

Ma volt egy enyhe barnás színű vérzésem, ez beágyazódás, vagy korai vetélés lenne?

Figyelt kérdés

Augusztus 15-én volt peteérésem, a következő menstruációm várható időpontja augusztus 29-e, esetleg 30-a. Viszonylag pontos szokott lenni, ritkán van egy nap csúszás. Előző terhességem is első próbálkozásra jött, ezért gondoltam, talán most is könnyen jön a baba. Olvastam sok helyen a beágyazódási vérzést, csak nekem előzőleg nem volt.

Ráadásul kicsit szövetes, nyákos volt, inkább barnás színű. 12 és 9 napja voltunk együtt férjemmel (peteérés körül, nyilván a többi nem releváns). Görcseim csak nagyon enyhék.

Ha ez beágyazódási vérzés, akkor elvileg tesztelhetek? A HCG a beágyazódás után már kimutatható?

Köszi a válaszokat.


2015. aug. 26. 07:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Beágyazódásnak lehet késői 11 nap után szerintem ha valóban 15.-én volt pé.Ha nem jön meg,tesztelj.
2015. aug. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem augusztus 17én volt peteérésem és tegnap nekem is volt egy kis barna foltom, azóta semmi. Nekem szeptember elején nem kellene megjönnie. Folyamatosan együtt voltam a párommal, szóval kíváncsi vagyok mi volt ez.

ez a diagramom : [link]

2015. aug. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ebben a hónapban nem vettem észre egyértelműen a peteérést. Csak saccolom az időpontot, hogy akkor kellett volna lennie. Görcsölgetés volt ugyan abban az intervallumban, csak a nyákot nem egyszerű észrevenni néha...

Na majd kiderül, csak kicsit aggódom, hogy nehogy vetélés legyen.

2015. aug. 26. 09:16
 4/12 A kérdező kommentje:
Az előző terhességemnél kellett progi pótlás, mert vérezgettem az elején, talán most is ez van. Vagy ahhoz még korai?
2015. aug. 26. 13:27
 5/12 anonim ***** válasza:
Korai,mert meg most fejeződhetett be a beágyazódás.2 napot várj a teszttel de meg akkor sem biztos hogy mutatja ha babas is lettél.
2015. aug. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kérdező én is tegnap tapasztaktam ezt,ugaz az együttlét után,szeptember 1-én mennek eleve dokihoz,most vasarnapra nem varom,én is azon gondolkodom mikor teszteljek.
2015. aug. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekem menstruáció lett belőle. :(
2015. aug. 27. 06:25
 8/12 anonim ***** válasza:
6os valaszolo vagyok,nekem meg semmi,lekopogom...mikor teszteljek szted???
2015. aug. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor hamarabb jött meg kérdező? nekem még semmi, igaz még jövőhéten kell megjönnie... 2es vagyok
2015. aug. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2es te mikor tesztelsz? én vasárnapra nem várom,ha annyi időre jön meg,mint múlthónapban.
2015. aug. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!