Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előváladéktól lehet valaki...

Előváladéktól lehet valaki terhes? Én soha nem halottam ilyenről. A barátommal lefeküdtünk és elszakadt a gumi szeretkezés közben, lehetek terhes? Szerintem lehetetlen mivel nem ment el!

Figyelt kérdés
De nyugtassatok meg kérlek.. Normális válaszokat szeretnék!:( Gondolkoztunk a 72 órás tablettán de ha nem ment el akkor minek? Hallottam, hogy hormonbomba meg nem tesz annyira jót,szóval nem tudom.. meg előváladék se volt mivel az csak az elején lehet közbe nem (?)

2015. szept. 14. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
18%

En mutkor attól estem teherbe


69/F

2015. szept. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Lehetsz, mert abban is vannak spermiumok. És előváladék minden fiúnál más, elején és közben is lehet. Jézusom, annyira nincsenek tisztában az emberek alapvető dolgokkal, és így élnek szexuális életet...
2015. szept. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

...

OMG...

igen lehetsz terhes az előváladéktól és a farkunk nem egy csap, hogy szex közben elzárjuk és a végén kinyitjuk mert éppen élvezni szeretnénk...

2015. szept. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát ez igen..
2015. szept. 14. 19:00
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az előváladékban spermium, de csak nagyon kevés, így kicsi a valószínűsége a terhességnek. Szóval elméletileg lehetsz terhes, gyakorlatilag kicsi az esély rá.
2015. szept. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
82%

...

OMG...

igen lehetsz terhes az előváladéktól és a farkunk nem egy csap, hogy szex közben elzárjuk és a végén kinyitjuk mert éppen élvezni szeretnénk...

2015. szept. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm aki normálisan válaszol, de szerintetek vegyünk 72 órás tablettát?
2015. szept. 14. 19:03
 8/10 anonim ***** válasza:

Az óvszerek a legtöbb esetben spermaölővel vannak ellátva, ennek hatnia kellene az előváladékra is.


Van esély, s még ha picike is, teljesen nem lehet kizárni. Igen, a 72 órás tabletta elég nagy hormonbomba, de ha aggódsz a teherbeesés miatt, tedd fel a kérdést: a tabletta, vagy egy esetleges abortusz viselné meg jobban a szervezeted?


És de, előváladék szeretkezés KÖZBEN is lehet!

2015. szept. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
71%

mobilról írtam bocsi a 2x es választ

igen a 72 órás nem ártana

2015. szept. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En igy lettem terhes.kicsi ra az esely,de ha peches vagy....ha semmikepp se akarsz gyereket,inkabb a tabletta szerintem.
2015. szept. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!