Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ettől lehet terhes barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől lehet terhes barátnőm terhes?

Figyelt kérdés

Gumi nelkul szeretkeztunk es mielott majdnem elmentem kihuztam es igy nem benne mentem el....szerintem nem ment ra a nemi szervere es benne nemtom h jutott e elovaladek vagy sperma vagy valamimm....igy lehet terhes vagy mennyi az eselye?

Koszonom a valaszokat



2015. aug. 6. 21:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
de hát a terhes barátnőd már terhes nem?
2015. aug. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem terhes csak ideges vagyok es ketszer irtam...elnezest
2015. aug. 6. 21:50
 3/16 anonim ***** válasza:

Hát, ha annyi eszetek van, hogy gumi nélkül csináljátok, (megszakítás az nem védekezés), akkor megérdemlitek, hogy idegeskedjetek. Ennyire h..ék nem lehettek. De, sajnos, azok vagytok.


Mivel halvány gőzöd sincs, hogy mennyi jutott a csajba, ezért sürgősen menjetek orvoshoz 72 órásit felíratni. Kb. 6300 Ft lesz.

10-12 nap múlva pedig teszt.

2015. aug. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Előbb kellett volna gondolkodni, meg kapkodni! Van esély rá, nagyon is, a szomszédban is így sikerült be a gyerek!

De ne bennünket kérdezz, mert nem voltunk ott, nem tudjuk.


Nem tudom hány évesek lehettek, de igen fiatalok, ha ennyire nem gondoltok a következményekre!


Tudod hogy van ez.... "A hülye a saját kárán, az okos a más kárán tanul"!!!!

2015. aug. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Van rá esély bizony
2015. aug. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy van. Ne hallgass itt a sokgyerekes keresztény anyukákra. Megszállott mind. Ha nem lőtted bele a barátnődbe, akkor kicsi az esélye, hogy terhes. Nem lehetetlen, de kicsi. Ne parázz ennyire, ez a csajok dolga. Kérdezd meg tőle, hogy pontosan mikor múlt el az előző menzesze, és számoljátok ki, hol tart.
2015. aug. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%

#6


Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna!


Tudod, jobb félni, mint megijedni. Jobb most bevenni annak a csajnak a 72 órásit, mint kb pár hónap múlva kiderülne, hogy terhes!

Vagy te fogod majd pénzelni is őket?

2015. aug. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%
Bizony, kérdező, a barátnőd lehet terhes.
2015. aug. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
6-os 1 mondaton belül ellentmondtál magadnak. Arra a kérdésre, hogy van-e rá esély igen a válasz a másikra meg ,hogy kicsi az esélye. Ennyi
2015. aug. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Esélyes a terhesség!


Legközelebb pedig: https://www.youtube.com/watch?v=aPpQfficc2k

2015. aug. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!