Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtt 4nappal nega...

Nemvárt előtt 4nappal nega teszt, (medi-lab) viszont puffadok, iszonyú sok pattanásom van, ami soha nem szokott. Van még remény?

Figyelt kérdés
Első merckforminos, diétás hónaapom.
2015. szept. 15. 07:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
4 nappal előtte totál felesleges tesztelgetned! Pont emiatt mert ha negatív még marhára nem jelent semmit. VÁrd meg amíg késik és akkor csinálj tesztet. Mert látod csak idegesíted magad miatta. Próbálj türelmes lenni, ami gondolom már a könyöködön jön ki,de sajnos ez egy ilyen "játék".
2015. szept. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4 nappal előtte??? Van-e még remény??? Ha komolyan gondoltad egy 25s teszttel, akkor nincs.
2015. szept. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Ez az első próbálkozós hónap. Annyit olvadtam, hogy nagyon sok mindenkinek 5-6 nappal előtte pozitív lett, hogy megpróbáltam. Főleg, hogy most derult ki a betegsegem is. Nemkell bunkónak lenni. Szerintem én sem voltam az. Örülök, hogy úgy születtél, hogy mindent tudsz.
2015. szept. 15. 08:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugalom, nem vagyunk egyformák. Nekem nem várt után 6 nappal lett halvány pozitív, és csak a 10. napon lett jól látható, egyértelmű pozi. Tehát türelem, még bármi lehet.
2015. szept. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!