Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti melyik terhesegi tesztnek...

Ti melyik terhesegi tesztnek hinnétek? Most akkor terhes vagyok vagy nem?

Figyelt kérdés

Nem tudom mikor kell meg jöjjön a menstruációm mert pecsételtem augusztus közepén. Émelygek és gondoltam csinálok tesztet, vettem két fajtát is xepil teszt csíkot, és Valentin teszt csíkot.

Az xepil tesztet délben meg csináltam és negatív lett., a Valentint reggel akartam megcsinálni de nem hagyott nyugodni és most csináltam meg, és meg lepődtem rendesen azonnal pozitív lett igaz hogy halványabb a második csík de pozitív.

Lehet hinni a tesztben?


2015. szept. 15. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. A pozitív nem véletlenül az.
2015. szept. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a pozotiv nem teved. :)
2015. szept. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Most olvastam a Valentin teszt tájékoztató papirjàt és az is bele van írva hogy 'bizonyos esetekben pozitív eredményt adhat a teszt '

'

Olvastam a tájékoztatás de ezt most vettem észre, ja és 10ml érzékeny ez a teszt most aztán még jobban el bizonytalan vagyok 😒

2015. szept. 15. 19:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet terhes vagy de nem akarlak elszomorítani. Nekem ez a Valentin kétszer lett álpozitív. Holnap tesztelj újra ha az is pozi és erősebb akkor babád lesz!
2015. szept. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Muti a tesztet.
2015. szept. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jajj tedd már fel a teszteket ide. Hagy nézzük meg.
2015. szept. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudom most fel rakni mert nem vagyok gép előtt. De biztosan pozitív.

Tavaly használtam már ilyen valentin tesztet vizelet sugaras volt és valóban pozitív volt és tényleg áll pozitív volt mert el mentem orvoshoz és nem voltam terhes. De most teszt csíkban vettem bele martosat. Ez is lehet áll pozitív?

2015. szept. 15. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!