Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hasznaljatok a megszakitasos...

Hasznaljatok a megszakitasos modszert?

Figyelt kérdés

Volt aki nem esett teherbe azonnal?

Meddig voltatok ugy egyutt?

Mikor sikerult a teherbeeses?



2015. szept. 16. 09:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
42%

Mi így védekeztünk, miután teljesen komollyá vált a kapcsolat.

Abbahagytam a gyógyszert, mert mindenféle problémát okozott.

Ha esetleg becsúszott volna a baba, akkor sem lett volna gond.

Most már próbálkozunk, szóval nem védekezünk sehogy sem. Egyenlőre még nincs eredmény. Remélem, a megszakításos védekezésünk nem azért volt olyan sikeres, mert hogy nem is lehet gyerekünk :S

2015. szept. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Mi már egy jó 8 hónapja így csináljuk,nem lettem még terhes!Annyi a fura most hogy eddig menszi előtt mindig barnáztam de most nem és egy hete fájdogál-szurkál a hasam alja.Pont voltam vizsgálaton hétfőn és azt mondta a doki hogy szép vastag a nyálkahártyám(10mm a 22.napon)Nem bánnám ha baba lenne :)
2015. szept. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
Nem, ezt soha nem csináltuk. Az élvezetet csökkenti, ha babát akarunk, akkor nem így kell csinálni, ha meg nem akarunk, akkor végképp nem. Azoknak lehet jó választás, akik nem tudják, mit akarnak, nyíltan, egyenesen még nem "vágnának bele" a baba-dologba, de ha "véletlenül becsúszik", akkor nem baj. A sors döntsön helyettük.
2015. szept. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%

Először a kérdésem, ez a " módszer" jó a pasiknak??? Főleg akik ìrjàk ezzel kapcsolatban,hogy pl 10 éve ezt csinàljàk. Én pl kizàrt,hogy kibìrnàm és a pàromat is megkérdezve ő sem csinàlnà. Pont a lényeg marad ki úgymond, hogy egyszerre jò együtt. Na mindegy,bocs az offért.


Baràtnőm "védekezett" ìgy 8 évig, aztàn màr sehogy az esküvő utàn. De baba nem lett. Kiderült,hogy mindenféle baja van, szóval talàn majd a kezelések utàn a lombikkal.

2015. szept. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
Mi 3 évig csináltuk megszakítással. 4 hónapja már babáznánk,de nem akar még jönni a kis trónörökös.
2015. szept. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%
Mi évek óta alkalmazzuk. Nem lettem terhes. 6 éve vagyunk együtt, már az első évben is volt pár alkalom, aztán egyre sűrűbben. 2 éve már csak ez.
2015. szept. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
1 évig használtuk, nem lettem terhes.
2015. szept. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
mi is így nyomatjuk.októberben ráálltunk a baba témára,és januárban sikerült,aztán el is ment,de kiderült h hormon problémák állnak fent.azóta helyreálltak a dolgok,de várunk a babával mert változott a helyzet,és ujra megszakítással csináljuk.
2015. szept. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

1#

Milyen problémát okozott?

De akkor ti szeretnétek is,hát igen én is ettől félek,hogy azért jó nálunk is,mert nem lehet babám. :(

Nagyon félek ettől.


2#

Hát drukkolok,hogy sikerüljön a baba.

Majd kiderül.


3#

Jó valaki nem használja,de ezért írtam ki azt,hogy aki ezt a módszert használja!!!!

Azoknak jó akik nem döntötték el hogy mi is legyen valójában.


4#

Nem tudom,hogy jó-e nekik,majd kérdezd meg tőlük.

Semmi baj,soknak nem jó ez,de valakinek igen.

Hát szegényke akkor még a kezelések után próbálkozhatnak csak :( Sajnálom.


5#

Nagyon sajnálom,mi még csak 2,5 éve csináljuk így ,de jó lenne már baba.

De sehogy se jön össze,így attól félek hogy nem is lehet. :(

Nagyon drukkolok hogy sikerüljön nektek!!:)



6#

És ti szeretnétek babát vagy nem?

De az elég hosszú idő már!:)

És még így se semmi.


7#

És ti szeretnétek babát vagy nem?

Vagy nem döntöttétek el?


8#

Ohh,nagyon sajnálom,ez a legrosszabb,mikor már sikerült és várod és utána nincs semmi.:(

Mért ment el a baba?

Miért milyen lett a helyzet,ha nem baj hogy megkérdezem?!

És akartok még babát csak vártok még vele,vagy majd később?

2015. szept. 19. 19:13
 10/18 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! 6-os vagyok! Mindeddig abban a tudatban csináltuk, hogy nem szeretnénk babát, de nálunk bevált módszer lett szerencsére. Az utóbbi pár hónapban viszont többször beszélgettünk a témáról, hogy lassan időszerű lenne. Pontosabban részemről lenne hamarosan időszerű, mert a korban benne vagyok. :) Párom régebben azt mondta, soha nem fog elmenni bennem, ehhez képest ciklus elején és vége felé nincs megszakítás. Ez is beválni látszik. Hogy miért rizikózunk? Mert tudatosan nem szeretnénk ráállni a dologra, inkább húznánk az időt, de azokat a bizonyos határokat mégis feszegetjük. Én is kérdezhetek Tőled? Azt írtad, 2,5 éve alkalmazzátok, de jó lenne már baba. Ha mindketten szeretnétek, mi akadálya? Vagy a párod még inkább a sorsa "bízná"? :) Vagy pont arra mentek, hogy így mikor jön így össze? Mert az én álláspontom az, hogy nálunk így szerintem sose. Párom pár hónapja mondta, hogy ő tudatosan soha nem fogja kimondani, hogy na most akkor legyen. Erre mondtam neki, te is tudod, így becsúszni meg nem fog... De ekkor még csak megszakítás volt.
2015. szept. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!