Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A teszt negativ, de mar 52...

A teszt negativ, de mar 52 napja hogy mensim volt! Barnaztam is, es megallt, azt hittem megjon de semmi . Mi lehet? Terhesseg csak nem mutatja a teszt?

Figyelt kérdés

2015. szept. 17. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
PCOS, hormongondok, sok minden lehet. Menj el dokihoz. Ha nem jön meg, akkor Norcolut-tal meg lehet hozni, de ezt ki kell vizsgálni.
2015. szept. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hormonprobléma?
2015. szept. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hormongond, stressz is okozhat ilyet. A Norcolut nem a legjobb megoldás. Menj el egy endokrinológushoz, meg nézzenek meg ultrahanggal is, ill. terheléses cukorvizsgálat ajánlott.


Ha helyre akarod tenni, akkor pedig heti 2-3x aviva torna+szénhidrátcsökkentett diéta, fehér cukor és fehérlisztmentesen

2015. szept. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
sajnos ezeket nem ertem miket leirtatok , mert nem magyarorszagon elek
2015. szept. 17. 14:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Melyiket nem érted belőle? Az endokrinológus foglalkozik a hormonrendszerrel, a hormonális problémával hozzá kell fordulni, németül Endokrinologe, angolul endocrinologist.


PCOs= policisztás ovárium szindróma, ez németül és angolul is nagyon hasonlóan van, ultrahangon is látható tünete, ha ciszta van a petefészekben (betokosodott, hormonproblémák miatt megérni nem tudó tüsző, ami nem tudott megrepedni).


A Norcolut egy hormont tartalmazó gyógyszer, amellyel méhnyálkahártya leválást szoktak elősegíteni.


Az aviva torna egy hormontorna, ami meghozza, majd beállítja rendszeresre a menstruációt, elsajátítható könyvből, ami régebben a neten is fent volt, illetve van olyan magyar oktató, aki skype-on is megmutatja.


A szénhidrátcsökkentett diétának a lényege, hogy kevesebb, gyorsan felszívódó szénhidrátot viszel be a szervezetedbe (liszt, cukor, krumpli, fehér rizs), ezzel tehermentesítve a hasnyálmirigyedet, és a pajzsmirigyedet.


Az aviva tornát részben ki tudod váltani hastánccal és jógával, youtubeon sok videó van, fizetned sem kell érte, és a cukrot, fehér lisztet, krumplit és az ezeket tartalmazó dolgokat sem olyan nehéz egy időre elhagyni.

2015. szept. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyjabol ertettem , de amint leirtad jobban megertettem ,koszonom szepen D:
2015. szept. 17. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!