Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja késik a mensim, teszt...

Otcseh kérdése:

3 napja késik a mensim, teszt negatív de a hőm 7 napja folyamatosan megy fel, szerintetek lehet ebből még pozi teszt?

Figyelt kérdés
Volt valaki akinek jóval azután hogy meg kellett jönnie a mensinek lett pozi tesztje addig meg negatív?

2015. szept. 15. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt én is kérdezhetném, nekem is vasárnap óta késik, hányingerem is volt többször, de a teszt negatív.Mikor tesztelsz újra?
2015. szept. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hőmérés jó dolog, amíg fent van addig lehet még pozi tesztetek. Nekem 4 nap késéssel jött meg. Addig fent volt a hőm majd mikor megjött leesett reggel.


Drukkolok lányok, hogy maradjon a hőtök!! :) Persze babóca miatt ;)

2015. szept. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok.Elsőnek írom, hogy még mindig nem jött meg de eddig minden nap ment feljebb 36,9 volt a tegnapi hőm ma meg 36,8.Szóval lehet most kezd leesni :( Nekem is vannak sokszor elég erős hányingereim,fáj a mellem de nem feszül és nagyobb se lett.A ma reggeli tesztem is negatív lett így én most abbahagyom a tesztelést egy darabig mert már kezdek eléggé befordulni.Nekem nem szokott ennyit késni max 1-1 napot és a hőm se volt még így hogy ment felfele.Írd meg kérlek neked hogy alakulnak a dolgok és hogy mi lett a teszt eredmény ha tesztelsz újra.


Második válaszoló köszi a biztatást de én már kezdek egyre kevésbé hinni abban hogy itt baba van.Szerintem már ki kellett volna hogy mutassa még ha későn volt peteérésem akkor is.Hát majd meglátjuk.

2015. szept. 16. 12:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok: én közben megbetegedtem, szóval nekem majd talán jővő hónapban :)

Neked nagyon drukkolok!

2015. szept. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!