Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előjáték utáni váladékban...

Előjáték utáni váladékban lehetnek életképeses spermiumok? Csak 1xer hatolt be és utána gumit húzott. Meg is jött időre,5 napig tartott, erős darabos vérzés volt még is paranoiásként aggódom?

Figyelt kérdés

Gondolom dedósnak hisztek, de nem vagyok az.... Csak, minden apró jelet bebeszélek magamnak és hiszitek cagy sem, de van már egy gyerekem 7 éves párkapcsolatban élek, de még is ezen kattog az agyam. Reggel tesztelni is fogok....

Lehet hülyézni stb.... A nirmálus válaszokat előre is köszi. Járt-e már valaki hasinlóan?


2015. szept. 17. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Mivel megjött, ezért nem vagy terhes.
2015. szept. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Igen, lehetnek benne életképes spermák!

Viszont neked azóta rendesen megjött,szóval nem vagy terhes. de ha nem akartok gyereket,ne szórakozzatok ezzel.

2015. szept. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy megjött, lehetsz terhes, és őszintén, meg is érdemelnéd, ha ennyi eszetek van!
2015. szept. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amúgy igen, attól,hogy megjött még lehetsz terhes, viszont így az egészet nézve nem valószínű,hogy az vagy.
2015. szept. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat! Egy fontosat kihagytam, hogy mellette NuvaRing hüvelygyűrüt kezdtem el használni és akkor már 8. napja volt fent. 7 napig kellett gunit használni. Ma délutáni teszt negatív...

Egy éve sincs, hogy szültem szóval fantommozgásokat érezhetek doki szeribt.

Kesves harmadik!!!!!!!! Inkább nem fejteném ki bővebben a véleményem rólad!!!!!! Sok boldogságot kívánok Neked az élethez!!!!!!!!!"

2015. szept. 17. 22:13
 6/8 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy gondolj majd arra, hogy miket mondtál másnak ha ilyen helyzetbe kerülsz!!!!!! Ja bocsi biztos nem fogsz, mert te aztán egy mindent tudó, mindent tökéletesen csináló ember lehetsz (huhh nem így akartam írni, de én nem süllyedek odáid, hogy ócsároljak másokat)........ Ha nem tudsz normálisan megnyílvánulni akkor NE tedd!!!!!!
2015. szept. 17. 22:20
 7/8 A kérdező kommentje:
7. Hozzászólást nem látom....
2015. szept. 17. 22:44
 8/8 A kérdező kommentje:
Valami keveredés volt.... Sokáig jelzett még 1 hozzászólást csak mielőtt bolondnak néztek...
2015. szept. 17. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!