Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue? Ma 32. nap, erős,...

Clearblue? Ma 32. nap, erős, nagy darabos vérzés. Lehet, hogy nem tudott beágyazódni? Szertenék biztosra menni. Vlearblue-t vegyek? Elég érzékeny ahhoz, hogy az amúgy 28-30-32-es mensimhezképest ma utasson akérmit?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 15. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha lehet tanácsom, NE clearbluet.
2012. ápr. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

SZerintem se clearblue-t.

A gyógyszertárban van annál jobb és érzékenyebb is.


De nagyon valószínű, hogy nem vagy terhes, ha darabos erős vérzésed van.

2012. ápr. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem sincs baba, felesleges pazarolni a teszteket :((
2012. ápr. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gondolom a kérdező azért akar tesztelni, hogy arról bizonyosodjon meg, hogy esetleg nem maradt meg, vagy egyáltalán nem is volt terhes.

Amúgy a clearblue papír szerint tényleg nem a legérzékenyebb, de mégis elég korán kimutatja, legalábbis amilyen tapasztalatokat olvastam róla eddig. Barátnőmnek pl. 10. dpo-n (biztos, hogy annyi volt) napközbeni vizeletből kimutatta halványan, de egyértelműen.

2012. ápr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, azért szeretnék tesztelni, hogy tudjam, elindult-e valami, csak nem sikerült-e... Még sose volt ilyen vérzésem, pedig mindig erős.
2012. ápr. 15. 13:15
 6/8 A kérdező kommentje:
Maria Romed, negatív. Mit is hittem.
2012. ápr. 15. 14:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Sztem örülj, h negatív! Jobb lett volna, ha megtudod, hogy "baba" volt, csak elment? Szerintem biztosan nem, én vesztettem el pár hetes babát. :(
2012. ápr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem lett volna jobb. Rohantam volna az orvoshoz, hogycsináljon valamit. azt, hogy miért is hittem, hogy képes lehetek, arra gondoltam, hogy már próbálkoztunk egyszer 8 hónapig, akkor sem sikerült, és most új év óta sem. Tudom, pozitív gondolkodás, stb., de a lelkem mélyén érzem, hogy nem lesz egyszerű. És ez nagyon elszomorít, mert a legnagyobb vágyam, h anya legyek. Aki meg nem szeretne, és tesz ellene (vagy nem), annak az ölébe pottyan.
2012. ápr. 15. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!