Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem értem ezt a teszteket?...

Nem értem ezt a teszteket? Most mi van? 😞

Figyelt kérdés
Kedden egy 10 érzékeny tesztem azonnal halvány két csíkos lett, ma egy kevésbé érzékeny 25.. Negatív Gabriella teszt. Most mi van azt sem tudom? Menjek orvoshoz vagy várjak?
2015. szept. 17. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Késik már?
2015. szept. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még nem érte el a 25-s érzékenységet a HCG szint. Szerintem nagyon korán teszteltél. Ha a 10-es is csak halvány volt, akkor ebben semmi meglepő nincs.
2015. szept. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A 25ös még nem tudja kimutatni a terhességet,még nincs anyi HCG. Írtad is,hogy a 10-es is csak halvány lett. Mikor kell megjönnie?
2015. szept. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez olyan, mint a mérlegelés. Hogy pontos választ kapj a változásra, ugyanazon a mérlegen kell mérni magad. Ez esetben a teszteknek kellene ugyanolyan fajtának lenni, hogy tudd követni a csík erősödését.

Én 3 tesztet lőttem el (3 naponta), hogy lássam az erősödést, aztán a késés utáni 2. héten mentem orvoshoz.

2015. szept. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A héten kéne meg jönie, nem pontosan szokott meg jöni. Bizakodó vagyok hogy nektek van igazatok, ha jön a baba örülnénk neki, nem szeretném bele élni magam, fogok venni még érzékeny 10 tesztet a héten, és akkor meg látjuk. Köszönöm a segítséget.
2015. szept. 17. 20:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Tesztelj hétfőn, mindegy milyen teszttel, az már mutatja.
2015. szept. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha kivársz pár napot a nemvárt napja után, erős csíkod lesz. Én 10 napot vártam, ki is jött a 2 csík kb 30 mp alatt :) Pedig 1,5 éve próbálkoztunk. Nem szabad olyan hamar tesztelni, csak magadat idegesíted, és a végén még amiatt nem marad meg a baba. Csak nyugi!
2015. szept. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!