Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétfōn kelett volna...

Hétfōn kelett volna megjönnie, de nem jött és ma már péntek, szerintetek tesztelhetek, kifogja mutatni, ha teherbe estem?

Figyelt kérdés
Általában védekezünk, de most volt egy alalom amikor nem védekeztünk, csak megszakításos módszerrel. Nagyon szeretjük egymást, nem terveztünk még babát, de ha jön akkor csak örülünk. Mostmár jólenne tudni, hogy mi van, mert nem szokott késni, ritka, hogy egy napot késik, az is olyankor fordul eelō ha megfáztam vagy ilyesmi, de most semmi ilyesmirōl nincs szó.. Várom a véleményeteket, szerintetek mit csináljak?

2015. szept. 18. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
már akár most is kimutatná nem csak reggel
2015. szept. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


Bár nem értem, hogy miért nem egyszerűbb tesztet venni és kipróbálni, miért kell itt közvéleménykutatást tartani előtte?

2015. szept. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy kimutatja, már hétfőn kimutatta volna. Ha tudsz, vegyél Rossmanos Facelle tesztet, az a legjobb!
2015. szept. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Várjuk a teszt végeredményét :)
2015. szept. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 whitelady1 ***** válasza:
Már nagyon szépen mutatja ha terhes vagy! Várom az eredményt :)
2015. szept. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
már majdnem megvettem a tesztet, mikor megjott :/ valoszinuleg a stressz miatt késett, amibol mostanaban sok ert
2015. szept. 21. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!