Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha hétfőn délután voltunk...

Ha hétfőn délután voltunk együtt a párommal, péntek estétől szombat estig érezhetek beágyazódást?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy korai, de éppen ezért szeretném a segítségeteket kérni. Máskor nem voltunk együtt. 1 hétre rá kell megjönnie. Nem volt nagy fájdalom, de ilyen 1-1 pillanatokra enyhe, tompa fájdalmat éreztem az egyik petefészkembe. És ez így ment egész nap.
2015. aug. 3. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
"...a fogantatástól számított 7 nap múlva megkezdődik a beágyazódás..." [link]
2015. aug. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, az kicsikét korai lenne.
2015. aug. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is korainak számoltam, de mondom hátha vannak itt nálam okosabbak is. :) Remélem tényleg nem azt éreztem. Elméletileg peteérésem előtte lehetett pár nappal, mert előtte szerdán és csütörtökön volt tojásfehérje nyák, az aktus meg hétfőn volt. Szóval már itt nem stimmelne a dolog.
2015. aug. 3. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!