Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány napig mutatja ki az...

Hány napig mutatja ki az ovulácios teszt a peteérést? Mi a természetes? Egy nap vagy 1 hét?

Figyelt kérdés
2008. szept. 9. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! ' max. 2 nap! Ha tovább,akkor vagy babás vagy,vagy valmi hormonális dolog! Reméljük az elöbbi! :)
2008. szept. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Biztos,hogy max.2 nap????Olvastam ezen az oldalon,hogy voltak olyan hozzászólok bizonyos kérdésekhez,akik azt írták,hogy még az 5-6 nap is természetes!Akkor most ....
2008. szept. 9. 12:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ovu teszttel 2 nap max. mini mikroszkóppal pete érés elötti 2-3 nap és utáni 2-3 nap tehát 4-6 nap.
2008. szept. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad, hogy PG 53-at használsz vagy LH vizelettesztet. Előbbinél 4-5 napig, utóbbinál pedig 1 napig mutat "pozitív" eredményt.

PG 53 esetében az utolsó vagy utolsó előtti páfrányos napon van a pé, LH teszt esetében pedig 12-36 órával a pozitív teszt után.

2008. szept. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor már semmit nem értek!!!Ezen az oldalon olvastam hozzászolásokat,s a pg53 ál azt írták,hogy örülhetek ha már 2 napnál tovább páfrányos.Hát páfrányos 5.napja.Viszont most itt ahogy olvasom teljesen elkenődtem,mert ezek szerint természetes ha már 5 napja páfrányos????????
2008. szept. 9. 15:04
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező, nem értelek. Most az a bajod, hogy valószínűleg volt pé-d? Vagy azt várod a PG-től, hogy a terhességet mutassa ki? Hááát, sajnos azt esetleg csak a ciklus vége felé mutatja, ha mutatja, mert van akinél nem.


Nekem 5 napig mutatja nyálból az ösztrogénszint emelkedését, és az utolsó páfrányos napon köv. be. a pé. Pontosabban úgy tudod meghatározni a jeles napot, ha méhnyaknyákból is nézed, mert pl az nekem csak egyetlen egy napon mutat pozitív eredményt!

2008. szept. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Dehogy baj,hogy van pém!!!Sőt!!!Én azt hittem,hogy ha 2 napnál tovább páfrányos,akkor babó lessssssz!!!Viszont igy most elvagyok kenődve,mert rosszul hittem!
2008. szept. 10. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!