Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem adományoznak sperma...

Miért nem adományoznak sperma mintát a férfiak? Hiány van a spermabankokban.

Figyelt kérdés
Sok magyar nőnek csak a donorral lehet gyermeke, mert a párjának gondja van, vagy éppen egyedülálló.
2015. szept. 21. 05:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Remélem te havonta ajàndékozol petesejtet. Egyébként gondolom azért, mert sok a gond, mindenki el van foglalva magàval.
2015. szept. 21. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Mert nem mindenki vagyik arra, hogy legyen valahol a világban x mennyiségű gyerek, akinek biologiailag ő az apja, de amúgy köze nincs hozza
2015. szept. 21. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

+1 a másodiknak


Ahogy hétvégi apuka se szívesen lennék, donorapuka meg főleg nem.


Egyébként házas nem adhat, így meg is "menekültem'.

2015. szept. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

te vagy a tegnapi otthoni inszeminációs????

A férfiak adományoznak spermát, csak ahhoz ugye rá kéne tolatnod a farkukra...

2015. szept. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ezek a csúnya férfiak..... Ejj.. 0.0 Na sipirc petesejtet adományozni! Az is hiánycikk ám.. :)
2015. szept. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

1.) Bocs,nem nő vagyok.Sajnálatos módon, miattam nem lehet biológiailag közös gyerekünk,amit elég nehéz feldolgozni.Úgyhogy, kíméljetek a buta megjegyzésektől.

2.) Házi inszem-et nem tudom mire érted.Nálunk szóba sem jöhet,nem akarjuk ismerni a donort.


3.) A páromnak van már egy kislánya, és amúgy meg volt már petesejt donor.Na, azért az messze van a spermadonorságtól.Rengeteg injekció,vizsgálat.

2015. szept. 21. 19:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Viccet félretéve szerintem az lehet a gond,hogy sokan nem szeretnék hogy az ő spermájuk által másnak gyereke szülessen.Ez olyan picit mintha egy sok nőt megkapott férfi esetében lenne 1-2 gyerek akiről nem tud,amit persze nem tervezett,az övé ,az ő része de mégsem.Picit ijesztő dolog ez,nem sokan adják rá a fejüket,felfogás kérdése.
2015. szept. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Viccet félretéve mi is speradonort keresünk...

Ne tudd meg milyen az amikor nem lehet saját gyereked máshogy!!

2015. okt. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!