Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyttel sikerült...

Bossszi kérdése:

Clostilbegyttel sikerült Valakinek a Baba?

Figyelt kérdés
Az első gyermekem pikk-pakk megfogant, már 2 éve próbálkozunk egy kistesón, de nem jõn. Kivizsgáltak minden ok. Most ez a második hónap, hogy clostilbegyt szedek õsszesen 4szemet kell bevennem. Lett is két szép nagy tüszőm. Múlthónapban nem sikerűlt pedig akkor is volt. Van olyan akinek segìtett?

2015. szept. 21. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem segített. Nálunk is az első simán összejött, de tesót csak jóval később akarunk, viszont amikor meg eljött az idő, nem akart jönni. Másfél év próbálkozás után sikerült, a harmadik (szóval az utolsó) Closti-s ciklusban. Egyébként mindhárom ciklusban 2-3 tüszőm lett, én azt hittem, többet is csinál, de úgy látszik, ennyiből is sikerült :) Februárra várom a babámat :)


Remélem nektek is összejön hamar!

2015. szept. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gratulálok, hát jó lenne. Nem igen bìrom ezt a gyógyszert, 5 percenként járok pisilni és nagyon idegbeteg lettem tőle. Már magamon nevetek sokszor milyen pici dolgokon kapom fel a vizet.
2015. szept. 21. 12:53
 3/5 piroska és a farkas ***** válasza:
Mi is a kistestvéren " dolgoztunk", nekünk sem sikerült, aztán az első clostys honapban igen. Februárra vártuk volna, sajnos csak a 15. hétig volt velünk, így most testi- lelki regenerálodás van. DRukkolok, h Nektek sikerüljön! Nekem az első kislányunknál egy piszchés gátat kellett feloldani ahhoz, h már abban a honapban megfoganjon, ő így 10 honap után lett. Az nem pikk-pakk ugyen, de nem volt szükség végül bogyokra. Azt nem teljesen értem, h ha minden oké volt a kivizsgáláson Neked, akkor mégis mire írták fel a clostyt? Mert nekem konkrétan nem volt peteérésem.
2015. szept. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hat nekem 2clostis honapom volt,szep tuszovel. Kaptam meg tuszorepesztot is,de nem sikerult. A kovetkezo honap szunet volt closti teren,es ak jott ossze :-)

24eve anyukam is igy volt velem.

Sok sikert.

2015. szept. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vércukor-terhelésen voltam, utána kaptam. De nem mondta, hogy rossz lett. Nem is úgy szedem, ahogyan a tõbbség, 2. És 8. Napon kell csak bevennem ìgy is van 2 érett tüsző. De ezelõtt hónapban is volt mégsem sikerült.
2015. szept. 21. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!