Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mikori ovut jelez?

Ez mikori ovut jelez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Új hónap,új esély.Most abszolút nem görcsöltem,nem is érdekelt az egész,mondván ha összejön,akkor jó,ha nem akkor megy tovább az élet.Viszont tegnap este együttlét után mentem a wcre,és mit ad isten tojásfehérjés nyák elég nagy mennyiségben *-* (nem is tudom mikor volt utoljára).Na és a lényeg,hogy a tervezettbaba.hu 23.-ra teszi,a telós naptáram 24.re,és a ciklus.hu 25.re teszi a hivatalos ovut.nem tudom melyiknek higyjek,hisz mindenhol pontosan vezetem.Nem ovutesztelek egyáltalán,nem is szeretnék egyenlőre.Vajon a nyák azt jelzi h max 2napon belül meg lesz az ovu?tudom ez egyénenként eltérő,de azért csak van valami irányadó.ovus fájdalmat hónapok óta nem nagyon érzek,de az biztos h fájdogálok ott lent,de csak pl szexnél,meg van egy denevér pad,azon lógtam tegnap fejjel lefelé,és akkor éreztem jobban mintha ki akarna szakadni a méhem :D :( szerintetek melyik napokon legyünk még együtt,h sikerülhessen?minden nap nem szeretnék,mert elvileg rontja a spermák minőségét.Ja és elég ha aktus után csak 3-5 percig maradok fekve?köszi!



2015. szept. 22. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:

A nyák azt jelzi, igen, de az, hogy együttlét után van... hát nekem eleve ha izgalmi állapotba kerülök (orgazmus után-előtt) olyan lesz. Szóval, passz. Utoljára azt a nyálkát ami ovukor van én júniusban találtam magamnál. Fürdés közben, miközben tisztálkodtam, na az tuti az volt, meg is lepett.

Én szex után kb. 25-30 percet fekszem, normális esetben ennyi idő alatt folyósodik el az ondó, de gondolom ezt mindenki úgy csinálja ahogy neki kényelmes. Én fogamzásgátló mellett is fetrengtem szex után.

Mi általában legalább 5 alakommal vagyunk együtt egy héten, de igyekszünk úgy csinálni, hogy max 1 nap maradjon ki. (vagy egy sem, mert ehhez vagyunk szokva)

Ha nem szex után vagy akkor is van ilyen nyákod?

2015. szept. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
persze,szokott lenni,meg felismerem,szerintem sokban különbözik az ondótól.meg alapból az ondó nagyon folyékony ehhez képest,legalábbis nálunk.ez a nyák átlátszó valóban tojásfehérje szerű,nem szakad le,csak ha wc papírral letörlöm,és akkor is a papírba szoktak vizsgálni h tényleg az-e
2015. szept. 22. 14:43
 3/10 anonim ***** válasza:

jah nem az ondóra gondolok hanem arra, hogy te nedvesedsz be eleve a szex után, közben. nekem az olyan tojásfehérje szerű ha benedvesedek. (lehet másnak nem)

Nézegettem cikkeket most így a kérdésed kapcsán, meg mert nekem is éppen aktuális, így érdekelt és kb 1-2 nappal lehetsz előtte. Szerintem ma vagy hnap mindenképpen csináljátok. Inkább ma, mert ha reggel lenne tüszőrepedésed, akkor lehet pont betaláltok.

2015. szept. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
jah nálam a nedvesedés,az soha nem ilyen nyákszerű :) persze nem is vizes :D a kettő közti átmenet.na ezez,ha holnap van tüszőrepi akkor nem akarok lemaradni,viszont ha később van akkor meg romlik a minősége :( jajj olyan nehéz ez :/
2015. szept. 22. 15:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Én ebben annyira nem hiszek. Nem tudom hány évesek vagytok, meg mi a szokás, de ha eleve gyakori a szex nálatok és a párod fiatal, akkor az azért szerintem annyira nem befolyásolja. Annyi szrt olvastam már össze erről is, de egy biztos nekem azt mondta a nődoki, hőmérőzzek, aztán ha megemelkedik a hő csináljuk MINDEN NAP amíg vagy megjön vagy nem. Hát kíváncsi leszek erre a módszerre is, mert előző hónapban a feltételezett ovu napján meg előtte-utána 2-2 napot vtunk együtt és nem sikerült. Benne van az is, hogy a spermium él napokig benned, meg, hogy a petesejt az ovulácót követően meddig él meg mikorra ér oda ahova kell. Én már nem is olvasgatok, szex van ha rápörgünk és ennyi. :) hátha... egy próbát legalábbis megér. Ezt a méhszájvizsgálatot se tudom csinálni, teljesen kiakaszt, nekem az mindig ugyanolyan, max néha lent van néha fent. Az ovuteszt az már talán jobb, a hőmérőzés meg engem simán megvezetett. Ebben a hónapban simán azt hittem a hő alapján, hogy már volt peteérésem, közben a teszt szerint nem. Talán az ultrahang jó lehet, de kinek van kedve 2 naponta járni dokihoz amíg nem muszáj. ááh...
2015. szept. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]


pl.. simán cáfolja a 2 naponta szexet ha egészséges az ember.

2015. szept. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
persze úgy értem, hogy spermiumszám szempontjából egészséges.. másik hogy csomó pasi ha nincs partnere akkor naponta önkielégítést végez, és ez berögződhet. tényleg szokásfüggő, nálunk ez a napi egy igényelt volt mindig is. legalábbis a párom részéről. nyilván nem azt értem ezen, hogy minden nap van szeretkezés, de ha éppen nincs attól még ő biztosan elintézi ezt magának. engem meg különösen nem zavar, viszont őt zavarná ha azt kérném, hogy hagyja ki, mert neki így jó.
2015. szept. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

áá nálunk nincs önkielégítés.(egyáltalán nem preferáljuk,mi nem tartjuk egészséges dolognak,de mindegy is,most nem ez a lényeg) :)

szóval csak a szex játszik nálunk.hát nem is tudom,végülis meg lehet mindent próbálni idő van.egyébként hőmérőztem én is,de az ovu teszt meghazudtolta,ugyh nálam sem mérvadó.meg ugyanez volt a helyzet nálunk is múlt hónapban,ha volt peteérésem akkor jó időbe voltunk együtt,mégsem lettem terhes :/

2015. szept. 22. 17:27
 9/10 A kérdező kommentje:

amugy köszi a linket,megnéztem,meggyőzőtt!

most okosabb lettem :D

2015. szept. 22. 17:29
 10/10 anonim ***** válasza:
igazan nincs mit... én is ezt vallom, idő van aztán kinek mi válik be. Sok sikert Nektek!
2015. szept. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!