Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Együtt voltunk a barátommal és nem hagy nyugodni a gondolat, hogy esetleg terhes lehetek. Együttléteink alatt először megszakítottuk,( egy kevés váladék ment belém) ezen kívül előváladék ment belém de mikor elélvezett mindig húzott gumit. Szedek fogamzásgátlót, de sajnos gyakori emésztési problémák miatt félek hogy nem szívódik fel kellő képpen, ráadásul elég pánikolós vagyok. Szeretném erről a véleményeteket kérni, hogy lehetséges e. A válaszokat előre köszönöm.

2015. szept. 22. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Naná hogy lehetsz terhes! Előváladéktól is! (én vagyok rá az egyik példa) :)

Aktus után 2 héttel csinálj egy tesztet (vagy ha már késik) És kiderül h a "szerencsések" vagy a "szerencsétlenek " közé tartozol e....

2015. szept. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem túl aggódod! Hogy lássuk mennyi az esélye,tudnunk kellene legalább mikor volt meg utoljára,hogy kiszámítsuk a peteérésed! Akkor a legesélyesebb az aktus a babára.Az előváladék is megtermékenyíthet ha ciklusod ezen szakaszában vagy! De ahhoz sok feltételbek teljesülnie kell!
2015. okt. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!