Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes? A ciklusom...

Lehetek terhes? A ciklusom 16. napján barnás folyásom volt. A párommal ovszerrel védekezünk. Szúr a hasamalja és 4napja késik

Figyelt kérdés

2015. szept. 9. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Teszt esetleg???
2015. szept. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
az óvszeren nem szivároghat át... ha nem volt lyukas vagy nem csúszott le, nem lehetsz terhes.
2015. szept. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyszer lecsúszott de jóval az előtt mielőtt elment.
2015. szept. 9. 21:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy teszt megmondja. Késhet más okból is de egy védekezés sem teljesen 100%-os, főleg hogy lecsúszott egyszer. 4 napos késés azért egy tesztet megér.
2015. szept. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csináltam. Kb 10 perc után a csík helye látszott... utána olvastam ezt nevezik szellemcsíknak talán mivel időn túl láttam meg. Akkor ez negatív igaz?
2015. szept. 9. 21:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha 4 napos késésnél időn túl jelenik meg ráadásul csak a helye, akkor az tuti egy negatív teszt.

Hát jobbat nem tudsz, csak várni a menzeszt. Ha továbbra sem jön meg, esetleg 3-4 nap múlva ismételj egy tesztet. 1-2 hetes késéssel már elmennék orvoshoz, ha egyébként szabályos a ciklusod. Ha szokott késni egyébként, akkor még azt se hiszem, hogy rohannék vele..

2015. szept. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!