Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőgörbe szakértők, szerintetek...

Hőgörbe szakértők, szerintetek volt ovum, jól húzta be?

Figyelt kérdés

Ez a cikk-cakkozás utal valami progi-gondra, vagy bármire? Itt a görbém. Köszönöm a segítséget!

[link]



2015. szept. 23. 09:15
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Uhh, valahogy belekerült még egy karakter a linkbe, itt a helyes link: [link]
2015. szept. 23. 09:20
 2/15 A kérdező kommentje:
Senki? :(
2015. szept. 23. 14:00
 3/15 anonim ***** válasza:

Furcsa görbe, de talán volt a 10. ciklusnapon. Bár így kissé korainak tűnik. Nagyon lassan emelkedik a hőd, ha az volt az ovu, de ilyen is előfordul. Tudom nem voltam nagy segítség :S


Ajánlom ezt az oldalt [link]


Bár még ez alapján se tudok semmi biztosat mondani neked :S

Talán pár nap múlva több fog látszani :)

2015. szept. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak akkor az ovutesztek mit mutattak, hiszen később lettek pozik... :( Mondjuk ma 3. napja, hogy szurkál a hasam kicsit, így viszont fura lenne, ha 3-4 dpo-tól szurkálna, hiszen még nincs is mitől. Én is reméltem, hogy hamarabb volt ovum, de a tesztek meg mást mondanak. Így meg olyan magas lett a cover line is, fura. Kíváncsi leszek a holnap reggeli hőre...
2015. szept. 23. 19:20
 5/15 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Erre csak annyit tudok mondani, hogy nekem hő alapján szép ovum volt ... de a tesztek sajnos végig negatívak voltak, ha volt rajtuk második vonal akkor az is iszonyat halvány volt ami negatívat jelent. Szóval a teszt nem elég megbízható a testhő annál inkább.


Pár nap és kiderül, hogy az volt e az ovu, de az biztos, hogy nem akkor volt mikorra behúzta.

majd írj, hogy mizujs :)

2015. szept. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ha az ovu korábban volt, akkor valószínűleg az alaphőm is alacsonyabb kéne, hogy legyen, nem? Enyhe pajzsmirigy-alulműködésem van (szedek gyógyszert), így végképp nem értem, hogy lenne ilyen relatíve magas alaphő.

Oké, ígérem írok, főleg, hogy már azt hittem, elátkozott a kérdésem, végre Te megszántál egy válasszal ;-) :D

2015. szept. 23. 19:41
 7/15 anonim ***** válasza:

Tudom milyen kattogni a témán :) Bár tény senki nem lát a dolgok mögé bármi lehet. Nekem is pajzsmirigy alulműködésem van :S Sajnos így vesztettem el első terhességem... ikreink lettek volna :(


Kicsit sajnálom, hogy akkortájt nem mértem hőt. Azóta rendszeresen mérem és meglepő mennyi minden látszik egy egy görbén, vagy éppen egészségi állapoton... pl gyomorrontásnál nekem iszonyat leesett a hőm. Ha meg nem alszom elegt vagy jól akkor fel ugrik, de ez csak kb ovu előttre igaz :D


Izgi figyelni a görbéket. Egyébként baba miatt reménykedsz? :) Ha igen drukkolok, de tényleg korai még bármit is mondani :)

2015. szept. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen, babát szeretnénk. Van már egy tündéri 22 hónapos kisfiunk, ő az első alkalommal meg is fogant, szóval kicsit rossz érzés, hogy most már pár hónapja várjuk, de semmi. Közben derült ki persze a hashimotom.
2015. szept. 23. 20:13
 9/15 anonim ***** válasza:

Értem :S Na igen úgy nem könnyű, de pár hónap azért nem sok :) Mi 4 évet vártunk az első sikerre, egyből ketten jöttek volna és sajnos nem maradtak velünk :( Most ismét várjuk a sikert pénteken hétfőn tudom meg, hogy lejebb ment e a TSH szintem :S


Kitartás jönni fog a kistesó nektek csak ne görcsölj rá ennyire :) mondogasd, hogy jön amikor jönni akar és tervezgess addig mást :) nem könnyű, de nálunk ez vált be :D Gyorsan terveztünk nyaralást meg mindent mondván majd megyünk dokihoz év végén Ha addig nem sikerül. Tervezés után 3 nappal teszteltem pozit :)


Drukkolok neked, még akár baba is lehet ez a lassú emelkedés és magas cover line :)

2015. szept. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy! Kicsit tényleg rágörcsöltem, de aki volt ilyen helyzetben, az tudja, hogy nem egyszerű lazán venni. Nagyon sajnálom, ami veled történt, de az a legfontosabb, hogy kárpótolt az élet :)

Nekem október végén kell csak kontrollra mennem a pajzsmirigyemmel, ez lesz még csak az első kontroll, a gyógyszert (csak 25 mg)is csak augusztus elejétől szedem még. Remélem azért már sikerült annyira levinnie, hogy ha baba volna, akkor nem okozna galibát.

2015. szept. 23. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!