Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Görbe szakértök.! Megněznětek...

Lisa7474 kérdése:

Görbe szakértök.! Megněznětek mikor van ovum?

Figyelt kérdés
[link]
2015. ápr. 7. 08:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Az utolsó pozitív utáni első negatív napon. Pontosat akkor lehet majd mondani, látni, ha a hőd legalább négybtizedet emelkedik és fent marad legalább négy napig. 5. nap leeshet, de nincs köze a beágyazódáshoz, ha esetlegesen a petesejt meg is termékenyült. Sőt az ovu után 10 nappal is leeshet még egyszer, de ez is csak a hormonok játéka. :-)
2015. ápr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi.. Tegnap volt az első negatív ovu nap. Mąra 0.2 tízedet esett a hőm. Akkor lehet, hogy tegnap reggel mår megrepedt?
2015. ápr. 7. 12:14
 3/19 anonim ***** válasza:

Kedves Lisa, nem erdemes allandoan feltoltogetni a ezt a gorbet, amig nem ugrik fel a hod.

Eddig meg nem volt ovud ebben a ciklusban.

2015. ápr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de mérd tovább a hődet és meglátjuk, hogy alakul. :-) Addig is kitartás! :-)
2015. ápr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Csak aggodok, hogy 26naposak a ciklusaim ęs ma mąr a 16 napon vagyok... Rövid lesz a luteràlis szakaszom.. :-(
2015. ápr. 7. 14:07
 6/19 anonim ***** válasza:

A lutealis szakaszod nem lesz rovidebb.

A ciklusod lesz annyival hosszabb, amennyi nappal kesik az ovud.

De az is lehet, hogy nem lesz ovud. Evente 1-2 alkalommal minden nonek van ovu nelkuli ciklusa.

2015. ápr. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ez a múlt havi görběm.. Hątha most össze jön.. [link]
2015. ápr. 7. 14:31
 8/19 A kérdező kommentje:
Eddig azt gondoltam, hogy a pozitiv ovu teszt környěkěny van az ovulăció...
2015. ápr. 7. 14:33
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..
2015. ápr. 7. 14:39
 10/19 anonim ***** válasza:
Múlt hónapban 9 napos volt a luteális fázis.... Nekem ugyanez volt, mikor elkezdtem mérni a hőmet, 6-8 nap volt ovuláció után. Nálam sárgatest elégtelenséget állapítottak meg. Barnázni nem szoktál?
2015. ápr. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!