Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja október elejére?

Ki nem várja október elejére?

Figyelt kérdés
5-6 körülre nem várom. tegnap volt peteérésem, tegnap előtt tegnap együtt voltunk, ma is együtt leszünk.
2015. szept. 23. 14:03
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:

Szia!


A múlt havi ciklusomat nézve szept.30. vagy okt. 1-én kellene nem megjönnie viszont a hőm alapján ma vagyok 9 dpo-n így hétfőre nem várom.


Szurkolok kérdező nagyon!

2015. szept. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
4-re nem várom. Nagyon nagyon nem!
2015. szept. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
október 5-re nem várom már másfél éve:-(((27L 26F
2015. szept. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:

Szurkolok Lányok Nektek is :).

Valakinek van görbéje?

2015. szept. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
Lemaradt,hogy 1-es
2015. szept. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én október 7.re nem várom.Viszont elvileg ma vagy holnap van ovum,naptár szerint,viszont nem érzek semmit,de hétfő este,éjfél körül voltunk együtt akkor rengeteg tojásfehérjés nyákom volt.Remélem van ovum.Úgyhogy ma még belecsapunk a lecsóba :P aztán indul a reménykedés!!!

Kérdező,meg többiek, drukkolok nagyon!

2015. szept. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
Az utolso valaszolo beturol beture azt irta, amit en irtam volna :D
2015. szept. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

[link]


itt a görbém. igen, tudom alacsony a hőm...minden hónapban ilyen a görbém, remélem azért van ovum...úgy tudom nem fontos hogy 37 fok felé menjünk csak hogy a korábbi napokhoz képest 2-3 tized fokkal minimum emelkedjen...ez a 3. próbálkozós hónapunk. nektek van görbétek?

2015. szept. 24. 10:02
 9/36 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező nem baj,ha nem megy 37 fokra fel a hőd.Nekem is alacsony az alaphőm.Pár nap és kiderül tényleg volt-e ovud :)


Nekem most ilyen a görbém és úgy tűnik van egy extra halvány pozi tesztem.Remélem erősödni fog mert több mint 4 éve várjuk a babát.


[link]

2015. szept. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
nagyon biztató a görbéd...hát igen, mondják hogy nem ovu tesztelgetni meg hőmérőzgetni kell hanem szexelni..látom ti ezt betartjátok ;) jó értelemben mondom. nekünk van egy pici babánk, nehéz mellette megoldani, a férjem amúgy is hulla esténként, most úgy vagyunk vele hogy amúgy se csinálnánk havi 3-4nél többször, akkor meg inkább ovura időzítjük...persze mellette kényszer szex szaga van a dolognak, de hát ez van. Nem mondom hogy most ível a szexuális pályafutásunk felfelé :))
2015. szept. 24. 13:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!