Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes vagyok?...

Szerintetek terhes vagyok? Tesztelhetek?

Figyelt kérdés
s mensim tegnapelőtt jött meg.tökéletesen pontosan.még tart viszont borzasztó kevés most is mint múlt hónapban és az első napon pl enyhén barnás színű volt. elkezdtem gondolkodni merthát nekem azért ennél jóval nagyobb mnnyiségben szokott megjönni.s basszus most napi 2 csere is sok. pedig én 3-4 óránként szoktam máskor. lehet hogy csak agyszülmény,de az utóbbi hetekben pl teljesen rákattantam a tejre,állandóan megkívánom és iszok egy egy csészével.ez fura mert ilyen nem volt még.szinte sosem ittam tejet.plussz elég gyakran fáj a hátam és a hasam meg a melleim is ha hason fekszem és pl úgy laptopozom. de ma eldöntöttem hogy nem találgatok hanem tesztelek.viszont nem tudom mikor kellene. miután teljesen elmúlik a menstruációm,nemtudom mennyit várjak méég,hogy kimutassa rendesen. Az a baj hogy olvastam még ilyen esetekről,hogy megjött 2,akár 3 hónapig is csak ilyen barnásan. teljesen be vagyk pánikolva.ez most a lehető legrosszabbkor jönne

2015. szept. 25. 09:19
 1/5 anonim válasza:
Nyugodtan csinálj most egy tesztet, de én nem tartom valószínűnek a terhességet.
2015. szept. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nagyon reméélem.
2015. szept. 25. 09:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Megjött. Nem vagy terhes. De nem reménykedni kell, hanem védekezni. Ha védekeztetek, akkor meg tuti nem vagy terhes. Amúgy ez az elhanyagolható információ pont nem fért be a tejivás meg a laptopozás közé.


Amúgy higiéniés szempontból legalább 6-8 óránként cserélni kell a tampont.

2015. szept. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen,tisztában vagyok vele hogy cserélni kell.számold csak ki,napi ket csere plussz ejjelre persze megint az ott van:) vedekezésrol meg annyit h egeszsegugyi okok miatt fogamzasgatlot nem szedhetek tehat az ovszer az egyeduli vedekezesi forras es sajnos nem mindig nyujt 100% védelmet mint azt sokan tudják. es bocs ha nem jött be amiket írtam,csak próbáltam elmondani mi a helyzet velem.
2015. szept. 25. 10:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha normálisan használjátok, az óvszer biztonságos.
2015. szept. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!