Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez az ovuteszt már pozitívnak...

Ez az ovuteszt már pozitívnak számít? Már egy percen belül megjelent mind a két csík. A teszt 5 percen belül lett fényképezve

Figyelt kérdés
[link]
2015. szept. 25. 12:24
 1/8 A kérdező kommentje:
bocsi, de még nem vagyok otthon a témában. Ez a 3. teszt amit elvégeztem és az előző két napi halványabb volt
2015. szept. 25. 12:32
 2/8 anonim ***** válasza:
hát elég határeset, de nem is látni rendesen..szerintem pozitív. testhőd nem esett le reggelre? én az alapján szoktam biztosra eldönteni, ha bizonytalan vagyok, mert mindig leesik, másnap mge már negatív szokott lenni az LH teszt.
2015. szept. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
csak egy picit, itt a görbém: [link]
2015. szept. 25. 12:50
 4/8 A kérdező kommentje:

csináltam több képet is, pont az ilyen kommentek esetére :-)

[link]

2015. szept. 25. 12:52
 5/8 anonim ***** válasza:
ez az, szerintem pozi..
2015. szept. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
pozitív, mert egyformán erős. Ma mindenképp legyetek együtt.
2015. szept. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem pozitív. legyetek együtt :)


nálam még ma is pozitív az ovu teszt annak ellenére, hogy tegnap leesett a hőm ma meg felugrott.


itt a görbém :) :


[link]

2015. szept. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :-)
2015. szept. 25. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!