Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt már igy valaki? Tapasztal...

Járt már igy valaki? Tapasztalatokat várnék!

Figyelt kérdés
Sziasztok. Engem az érdekelne hogy volt e valaki ugy rosszul hogy nem reggeli rosszullétei voltak hanem napközbeni bizonyos dolgoktól?! 4. Napja késik a menstruációm tesztet még nem vettem azzal még várok picit nem szeretnék vaklármát a mellem duzzadt fáj kék eres és ilyen fehér pontok vannak a mellbimbón. Többet eszek de sokszor rám jön az émelygés. Állandóan aludnék...Szerintetek ez baba? Fogok tesztelni csak félek még nehogy csak késsen. Köszi a válaszokat

2015. szept. 25. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen....szerintem jellemző....
2015. szept. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet terhességtől, de simán lehet attól, mert meg fog jönni a vérzésed és beszedtél valamilyen vírust.

Vagy van valamilyen hormonális és emésztési problémád.

Szóval nem feltétlenül terhesség. De nyilván ha élsz nemi életet, akkor ez nem zárható ki, vagyis csinálj tesztet!

Amúgy nekem van már egy kisfiam, nekem ezek a tipikus émelygős, hányingeres dolgok a 7. hét környékén jelentkeztek, szóval akkor már bőven tudtam, hogy kismama vagyok! És ez az általános. Elég ritka, hogy maga ez a korszak akkor jelentkezzen, bár nyilván előfordul sokaknál, amikor még csak éppen meg kellett volna jönnie a vérzésnek. Az általános az, hogy inkább a 7. hét környékén jön ez elő.

2015. szept. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a hányinger sose reggel jött, inkább délután. Igaz 2 hetes késésnél. A fáradtság viszont jóval korábban, pár napos kimaradásnál már jellemző volt.

De a tünetekre nem érdemes alapozni. A menzesz kimaradás a legegyértelműbb, aztán majd a teszt amikor megcsinálod.

2015. szept. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat persze csinálok tesztetpicit meg varok.tapasztalatok érdekelnek mert pl barátnöm lányával volt terhes mar a mensi kimaradás másnapján hányt reggeltol egész a 13. Hétig amikor a fiat várta csak a 7. Héten kezdte es csak delutan este reggel sose. Ezért vártam tapasztalatokat :) biztosat csak a teszttel meg a dokival lehet tudni :)
2015. szept. 25. 20:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahány terhesség, annyi tünet. Erre nem lehet alapozni! Hiába írja le neked 10 ember, hogy ő már rögtön hányt, a másik 15 meg csak a 7. hét körül, megint 5 meg soha nem hányt terhesség alatt, rólad van szó, nem másról!
2015. szept. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!