Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rossz vérzés. Terhes lehetek?

Zombienyul kérdése:

Rossz vérzés. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Elnézést a bugyuta kérdés fogalmazásért de lényegre törő akartam lenni.


Lassan fél éve szedek fogamzásátló tablettát, rendszeresen és pontosan talán 1-2 óra eltérés lehetett köztük. A mostani ciklusom megjött ugyan de rettenetesen kevés van inkább foltokban van, mint sem normál vérzés és valahol azt olvastam hogy ez a teressé jele is lehet. A párommal gumi nélkül vagyunk együtt de sosem élvez belém (bocsánat) tudom, hogy az előváladéktól is van esély de csekély, amolyan megnyugtatásképpen szeretném kérdezni hogy mi a véleményetek? Szerintetek lehetek terhes? Sajnos tesztet nem tudok venni mert kisfaluban lakom és nem akarom a pletykát..


Ciklus alatt mindig gumival voltunk együtt, tabinál pedig megszakításos módszerrel.


Kérlek normális válaszokat írjatok, mert nem egy 10 éves csitri vagyok aki buliban fűvel-fával aztán fejvakargatva pötyög ide.. :)


Előre is köszönöm! 20/L


2015. szept. 25. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
tabletta + megszakítás mellett kizárt hogy terhes legyél
2015. szept. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is azt hiszem.. hisz amennyi előváladék van annyit a tabi, úgy mond meg is öl.. csak egy kissé meg ijedtem. :)
2015. szept. 25. 21:19
 3/4 anonim ***** válasza:

a tabi nem öl meg semmit. az úgy működik, hogy becsapja a szervezetedet így azt hiszi terhes vagy. ha rendesen szeded akkor peteérésed sincs.

az előváladékot meg egyébként se lehet megölni úgymond :D

előváladékban lehet sperma, de csak akkor ha előtte már elélvezett a párod, tehát második aktusnál vagy ha találkozásotok előtt rárántott. akkor maradhat spermium a húgycsőben ami ha meg is történik, kiürül nagy eséllyel.

szóval a tabletta és a megszakítás épp elég biztos, hogy ne terhességre gondolj.

de ettől persze előfordulhat egy gikszer

2015. szept. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem akarok kötekedni, de igazából a terhesség esélye fennáll, csak nem akkora eséllyel, mintha beléd élvezne. Hogy miért? Fogamzásgátló lényege, hogy nincs mellette peteérés. Mikor lehet mégis teherbe esni a szedése mellett? Ha véletlen volt peteérés (nem hatott megfelelőn a gyógyszer). Ez esetben pedig ugye ott az előváladék... Szóval nagy butaságot írtál azzal, hogy az előváladékot a fogamzásgátló megöli. Az max a Pharmatex lenne. :) Hozzátenném, mi is megszakítással voltunk együtt gyógyszer mellet is, de akkor ezt így át se gondoltam.
2015. szept. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!