Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 nap múlva megjön a menszesze...

2 nap múlva megjön a menszeszem de lehet hogy a barátom későn vette ki?

Figyelt kérdés

A baratom azt mondta hogy nem erezte az elovalladekot se azt hogy elment volna de nagyon parazunk.Nem szedek fogamzas gatlot de nem vedekeztunk..Bizonytalanok vagyunk de bizok benne es azt monda hogy nem ment el es elovalladek se volt.Az esemeny utani tabit nem adtak ki.Az lenne a kerdesem hogy terhessegi tesztet miko hasznaljam hogy a menszes utan(28an jo meg es kb. 5 napig van meg)hogy pontos legyen? Es annyi hogy valaki megtudna mondani mikor vagyok a legtermekenyebb?

Bunko lekezelo valaszokra nem vagyok kivancsi! :)

Elore is koszonom!



2015. szept. 26. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Hány napos a ciklusod?Abból tudjuk csak megmondani,hogy mikor vagy termékeny,de egyébként pont félidőben.Mikor történt az aktus?egyébként akkor kell tesztelni,ha kimarad a mensi,már aznap mikor meg kellene jönnie.De szerintem a stressztől fog késni egy jó pár napot.

2015. szept. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem érezheti az előváladékot...

De mi az hogy azt sem érezte hogy elment volna ??? Hogy lehet azt nem érezni? Akkor minek szexel ? Nem bunkóból kérdezem, csak nem értem ..

Ha 28.-ra várod a mensid akkor tesztelhetsz. Ha megjön ha nem.ha nem élvezett beléd nem vagy terhes. De jó lenne ha megmondanád a barátodnak hogy húzzon gumit..

2015. szept. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a menszeszem mindig 28tol 28ig tart.. es a "baleset" 25en tortent..
2015. szept. 27. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!