Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4-5. hónapja babával próbálkoz...

4-5. hónapja babával próbálkozók, mikorra nem várjátok? Szedtek valamit, méritek a hőt?

Figyelt kérdés
Hogy bírjátok türelemmel? :)
2015. szept. 27. 08:12
 1/6 anonim ***** válasza:

10 hónapja próbálkozunk. Egyszer sikerült de nem maradt meg a baba. Pozi tesztnél kell elkezdenem utrót szedni. Ma 2. napja késik.Most teszteltem megint, első blikkre negatívnak mondanám, de ha nagyon nézem olyan mintha egy nagyon nagyon halványka második csík lenne. Hááát reménykedem...

Te szedsz valamit, mikorra nem várod?

2015. szept. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3. hónapja próbálkozunk. Mérem a hőt, sajnos elég alacsony a hőm minden hónapban, de azért 3-4 tizeddel magasabb szokott lenni a luteális szakaszban, így egyenlőre csak reménykedni tudok hogy egyáltalán van ovulációm. LH tesztem szokott lenni pozi....október 5-re nem várom. És te?
2015. szept. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nekünk ez az 5. hónapunk. 30-35 napos ciklusaim vannak, úgyhogy én is mérek, illetve volt, hogy ovu teszteltem, mindig volt pozi nap.

Október 25-27 körülre nem várom, ez a 4. ciklusnapom.


Mit jelent számokban, hogy elég alacsony a hőd?

2015. szept. 27. 09:09
 4/6 anonim ***** válasza:
36.2 az alap es 36.6 a megemelkedett
2015. szept. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Aha, igen az enyém kicsit magasabb. 36.3 körüli az alacsony és 36.7-36.8 körüli fent.
2015. szept. 27. 11:29
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem az mindegy, hogy mekkora alaphőről indulsz, a lényeg, hogy 4-5 tizeddel emelkedjen meg.


N.

2015. szept. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!