Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is izgultok mindig nagyon,...

Ti is izgultok mindig nagyon, míg várjátok a nemvárt (nemmegjövetelét) Nehéz elterelni a gondolatokat. Pár jó tanács?

Figyelt kérdés

2013. dec. 28. 11:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja, 2,5 éve… már saját magam agyára megyek minden hónapban… rohadt idegesítő.


Most pl. tegnap/ma kellene megjönnie, és próbálok tv-t nézni, olvasni, stb. de semmire nem tudok odafigyelni, mindig itt kötnek ki a gondolataim. Szóval bocs, sajnos nem tudok jó tanácsot adni, csak együtt érezni :)

2013. dec. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon drukkolok neked!
2013. dec. 28. 12:02
 3/12 anonim ***** válasza:

Köszönöm :)


Te mikorra nemvárod?

2013. dec. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Másodika, harmadika
2013. dec. 28. 12:04
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor az mèg egy hét. Kitartás addig :)
2013. dec. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm igyekszem :)
2013. dec. 28. 12:41
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is a napokban nem várom,de sehogy sem megy az elterelés :(
2013. dec. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne görcsöljetek rá ennyire! :) Tudom, nehéz, de kezdjetek valami után nézelődni neten,olvassatok valami nem babás könyvet, foglalkozzatok a férjetekkel :)
2013. dec. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

7-es vagyok

Könnyű mondani,hogy ne görcsöljünk rá!Első gyerek 20 hónap után sikerült,a második már 1 éve nem jön.Nem izgulok csak mensi előtt egy héttel tör rám.Aki hasonló cipőben jár csak az tudja milyen megterhelő ez lelkileg.

2013. dec. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Pedig valahogy el kell/kellene terelni a gondolatot.

Mi 2 missed ab után nagyon rágörcsöltünk mert ugye kaptam a hormonokat stb..a hormonos időszak alatt én is lestem mindig, meg is jött.

Majd tartani kellett 2 hónap szünetet a hormonnal. Az első szünetes hónapban terhes lettem....meg is lepődtem, akkor egyáltalán nem görcsöltem rá, mondván most ugy se jöhet össze....

Most vagyok 22 hetes terhes.

2013. dec. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!