Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem az a gondom hogy együtt...

Nekem az a gondom hogy együtt voltam a barátnőmmel és nem volt rajtam gumi. Szeptember 1én jött meg a vérzése és 8. mult el mi pedig ma 9. én voltunk együtt. Peteérése van? Lehet baj belőle? Mennyi az esély?

Figyelt kérdés
Vagyis az első együttlétkor volt rajtam gumi 20-30percel később a másodiknál pedig már nem. Persze nem élveztem bele. Maradhatott a vesszőm végén valami ami gondot okozhat?
2008. szept. 9. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy nem élveztél belé még lehet terhes..hisz az előváladékban is van sperma!Tessék normálisan védekezni és nem kockáztatni!Még nincs peteérése (de attól még terbe lehet esni!)
2008. szept. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szóval még nincs peteérése. Ez akkor azt jelenti hogy azért nem áll olyan rosszul a szénám igaz??? Milyen gyakori az hogy peteérés nélkül teherbe esik a lány??? És mikor lesz kb peteérése??? Mert olyat is hallottam hogy a sperma megél több napig is a méhben. Bár igaz sperma nem volt..
2008. szept. 9. 19:10
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
első válaszadó vagyok!Kevés az esélye..de azért megeshet!ugy kb 13-15 nap van peteérése a nőnek!:)
2008. szept. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A 'még nincs peteérése' azt jelenti, hogy még nincs itt az ideje.

Attól még lehet rendkívüli peteérés! Ha elég jó volt neki az akció... petesejt nélkül nincs terhesség!

A spermium kb. 2 napig marad életben benne. Éppen meg tudja várni a rendkívüli peteérést. Ami viszont bármikor jöhet. Csak kisebb az esélye.

2008. szept. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kössz. Nekem meg ez a első látogatásom :-) Csak tudod kezdek-kezdtem parázni. Én ugy tudtam hogy a 10.-18.nap a veszélyes a peteérés miatt erre egy lány azt mondta hogy az első 8.nap a legveszélyesebb mert akkor van a peteérés. Most akkor melyik az igaz??? Bocs a sok kérdésért de nem vagyok annyira otthon a témában.
2008. szept. 9. 19:19
 6/11 anonim ***** válasza:
Peteérés nélkül nem lehet teherbe esni. De a spermiumok nem tudom pontosan hány,de néhány napig élnek, és lehet hogy akkoris élnek még ,mikor bekövetkezik a peteérés.Ez kb a ciklus közepén van, tehát ha ti a 9. napon voltatok együtt,akkor ettől számítva kb az 5. napon lesz.Szerintem, eddig csak nagyon ritkán maradnak életben.Persze ha a barátnődnek rövidebb a ciklusa,mondjuk 25 napos akkor rosszabb a helyzet.És emellet még spontán peteérés is bekövetkezhet bármikor,mondjuk egy intenzívebb orgazmus is kiválthatja állítólag. És amit a kommented végére írtál: "sperma nem volt" -ezt nem tudhatod,mert ahogy már írták, az előváladékban is lehet. Bár szerintem nagyon kicsi az esélye,hogy terhes lett a barátnőd. Eleve, kell ,hogy legyen egy bizonyos mennyiségű sperma ahhoz hogy a megtermékenyítés létrejöhessen,és az előváladékban csak ritkán vannak olyan sokan :) Bár, ezt az oldalt olvasgatva úgy tűnik,már jónéhányan estek teherbe előválaéktól.
2008. szept. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
28napos a ciklusa a barátnőmnek is és 7-8napig megvan a vérzése mindig. Szóval tegnap még volt neki ma már nem és ma voltunk együtt. Bizok benne hogy nem lesz semmi baj belőle. Kössz a felvilágositást.
2008. szept. 9. 19:24
 8/11 A kérdező kommentje:
Hoppááá de ebbe a hónapba 25re jött meg neki. Akkor ez most ront vagy javit a helyzeten?
2008. szept. 9. 20:30
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
Nulla esélye van h terhes legyen, igazi csoda lenne.
2008. szept. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
0%
APUKA LESZEL. :)))
2008. szept. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!