Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom 33-naposak tegnap...

A ciklusom 33-naposak tegnap este együtt voltunk a párommal És mikor megtürölköztem rózsaszines maszatolás volt a wc-papiron azt hittem h, megjött de az éjszaka ellég sokszor voltam pisilni és azóta semmi nincs. Ezt mire véljem?

Figyelt kérdés
2015. szept. 28. 06:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, mikor volt utoljára meg, illetve mikorra várod? Nekem is 33 naposak.
2015. szept. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem egy kicsit felsértett a párod.Velem is történt már ilyen.
2015. szept. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves első.

Augusztus 28-án jött meg.

Holnapra nm várom.


Köszönöm válaszod.

2015. szept. 28. 07:07
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia kedves második válaszoló.

De nm vér volt hanem rózsaszín maszatolás.


Köszönöm a válaszod.

2015. szept. 28. 07:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha hnapra nem várod, én magamból kiindulva inkább arra vetnék, hogy meg fog jönni. Az hogy sokszor voltál pisilni akarmitol is lehet.

Én pl nem jarkaltam többet, mikor terhes lettem, fel se tűnt. Várd még ki a holnapot, vagy inkább a szerdát, és utána tesztelhetsz.

2015. szept. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. szept. 28. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!