Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mensim július hónapban...

Berkiné1993 kérdése:

A mensim július hónapban kimaradt! 2 hét késéssel orvosi vizsgálat után jelentkezett némi vérzés! Ez annyit jelent hogy 1 nap barna következő nap piros utánna délelőtt piros délután és éjszaka semmi utánna csak barna még 3 napig! Terhesség lehet?

Figyelt kérdés
Szerintetek lehetek még terhes? Ha valakinek volt ilyesmiben tapasztalata az megosztaná velem?
2015. aug. 17. 18:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem,hogy terhes lennél.Engem zavart így meg a menzeszem,azt hittem megáll bennem az ütő...
2015. aug. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tterhességi tüneteim is vannak! Érzékenyek a melleim es nagyon fáradékony vagyok! Emellett hányingerem is van! Hosszabb ideje dohányzom és most hányingerem van tőle! Gyakra járok pisilni...nyon feszül a hasam! Mensi után könnyebbnek kéne lennie nem? Nem értem már ezt az egészet!
2015. aug. 17. 19:04
 3/12 anonim ***** válasza:
Két hét késésnél látta volna a doki. Itt vmi más gond lesz.
2015. aug. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha piros vérzés távozik belőled terhesség alatt, akkor az a terhesség biztos nem maradt meg. Élénkpiros vérzés ugyanis nem jelentkezik terhesség alatt. Ha van is vérzés terhesség alatt, az inkább barna maszatolás, viszont pozitív teszt tudatában ilyenkor is sürgősen orvoshoz kell fordulni.

Viszont ha neked már 2 hete késett a vérzésed és akkor voltál orvosnál, akkor az orvosnak már látnia kellett volna, ha terhes vagy.

A tüneteidet pedig simán okozhatja hormonzavar, vírusos fertőzés, vagy bármi.

2015. aug. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Annyit mondott hogy nagyon vastag a nyalkahartya...es ez neki nagyon gyanús! Korai gravval rendelt vissza! Akkor ez már nem lehet az??
2015. aug. 17. 19:29
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez az orvosi vizsgálat mikor volt pontosan?
2015. aug. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Augusztus 7. én!
2015. aug. 17. 19:43
 8/12 anonim ***** válasza:
És azóta nem csináltál tesztet?
2015. aug. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem..olyan faluban lakom ahol ilyesmi nem kapható! Sajnos...ezért írtam ide a kérdésem!
2015. aug. 17. 19:46
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak teszt tudná megmondani akkor is! Ha az most nega,akkor kizárt a terhesség.
2015. aug. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!