Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció után 2 héttel már...

Menstruáció után 2 héttel már biztosat mutat a teszt?

Figyelt kérdés

A menstruációm megjött, 6 napig tartott. 2 tesztem is negatív lett. Mensi után pont 2 héttel csináltam még egyet, reggeli első vizeletből, az is negatív lett.

Érzékeny a mellem, szurkál a méhem, felváltva a petefészkem és sokat pisilek.

2 hét után már hihetek a 3.negatívnak? Köszönöm szépen!



2015. szept. 28. 17:41
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
A terhesség a mensi előtt 2 héttel jöhrtett létre, azaz az utolsó tesztem előtt 1 hónappal.
2015. szept. 28. 17:43
 2/26 A kérdező kommentje:
A fogantatástól számított 6.héten* elírtam
2015. szept. 28. 17:44
 3/26 anonim ***** válasza:

Ha volt mensid minek a teszt? De mindegy a valasz igen, 12 nappal a menstruacio kesese utan mar pontos az eredmeny.

18/L ( nem riogatni akarlak De mikor anyam engem vart negativ volt a teszt, az ocsemnel detto. De ez nagyon ritka)

2015. szept. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Csutortokon megyek dokoihoz, de nagyon felek. Mensi utan 19-20 nappal mar csak kimutatna, nem? Holnap tesztelek megegyet.


Anyukadnak nem mutatta ki. De menstrualt? Vagy legalabb onnan tudta, h nem jott meg neki?

2015. szept. 28. 17:49
 5/26 anonim ***** válasza:

A terhességi tesztnél nem az a lényeg mikor menstruáltál utoljára, hanem mikor történt az a "dolog" aminél fennált a teherbeesés veszélye. Innentől számított legalább három hét kell ahhoz, hogy a teszt jó eséllyel megbízható eredményt mutasson.

A menzesz megjötte nem jelenti azt egyértelműen hogy nem vagy terhes, van akinél sokáig párhuzamos a két dolog.

2015. szept. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Az aktus aug.27.-en tortent. Azaz 4 hete es 3 napja.
2015. szept. 28. 17:56
 7/26 anonim ***** válasza:
Nyugi! Nem vagy terhes!
2015. szept. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Köszi! Remélem
2015. szept. 28. 18:15
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ha így történt, a teszt már kimutatta volna az esetleges terhességet. A felsorolt tüneteknek számos oka lehet, amit majd a doki el fog mondani. Nem kell aggódnod feleslegesen. Csak arra figyelj, ha szexelsz mindig védekezzetek megfelelő biztonságos módon. Ez esetben nem kell később sem aggódni.
2015. szept. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom!!!
2015. szept. 28. 18:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!