Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Együtt voltam a párommal ( nem élvezett belém)mert hamar abba hagytuk ( bár ez lényegtelen)

Másnap reggel megjött a mensim és a szokásos ideig tartott. Az aktust követő 12. nap környékén csináltam egy tesztet a reggeli első vizelettel, ami negatív lett. Telt az idő a mensim megint megjött és semmi különöset nem tapasztaltam.

A harmadik mensiig kb 2 hetem van, és elág furán érzem magamat.

Nem a peteérés miatt úgy gondolom.

A melleim kissé meg vannak duzzadva, ami többször is előfordult már.. De mégis nyugtalan vagyok.



2015. jún. 3. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Tesztelj.

Korán volt az előző.

2015. jún. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz. Konyorgom ketszer menstrualtal azota
2015. jún. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem lehetsz,mert ha került is be spermium,a vér kimosta
2015. jún. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kettes válaszoló:A menzesz nem függ össze azzal a terhességgel.Tapasztalatból mondom.Két gyerekem van.És mindkettőnél minden hónapba volt menzeszem.

Kérdező:Csinálj tesztet,de ajánlanám,hogy menj el nőgyógyászhoz.

2015. jún. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kettes válaszoló:A menzesz nem függ össze a terhességgel.Tapasztalatból mondom.Két gyerekem van.És mindkettőnél minden hónapba volt menzeszem.

Kérdező:Csinálj tesztet,de ajánlanám,hogy menj el nőgyógyászhoz.

2015. jún. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Joe.38 ***** válasza:
Ezen túl csinald popsiba! 100 % biztonság 0% parázás.
2015. jún. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!