Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy terhes vagyok?...

Lehetséges hogy terhes vagyok? 8 napja késik.

Figyelt kérdés

Augusztus 20-án menstruáltam utoljára ès szóta nem jött meg. Általában 32 naposak a ciklusaim. 5 napja csináltam tesztet, de negatív lett. Mikor meg kellett volna jönnie, már èreztem szokás szerint a mindjárt megjön èrzèst kb 1 hètig, a melleim feszültek. Viszont a mindjárt megjön èrzès már elmúlt. Ami mèg èrdekes, hogy mikor meg szokott jönni, előtte mindig kijönnek a pattanásaim, de most semmi. Illetve ovuláció után többnyire száraz szoktam lenni, de most folyásom van.

Az utóbbi pár napban mèg azt is èszrevettem, hogy èjjel arra èbredek, hogy iszonyatosan kell pisilnem. Lehetsèges hogy ezek terhessègi tünetek?

Vettem ma egy Gabriel tesztet, holnap reggel megcsinálom.



2015. szept. 28. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetnek akár terhességi tünetek ha holnapi teszt negatív keress fel egy nőgyógyászt,persze ha pozitív majd akkor is. :) ha gondolod holnap írd meg mi lett a teszt eredménye.
2015. szept. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha 8 napja késik mar most du is megcsinalhattad volna a tesztet :) mostmár biztosat kell mutatnia ennyi késés után, én most vagyok 7 hetes a 2.babával minden éjszaka ki járok 2x pisilni ami elotte soha nem volt jellemző fel sem ébredtem :D
2015. szept. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mostmár kivárom a reggelt. :)

Már egy 4 èves kislányom van, de nem emlèkszem már hogy vele voltak-e az elejèn tüneteim. Csak arra emlèkszem, hogy 9. hèttől vele iszonyatos migrènem volt 1 hètig. De utána megint semmi tünet.

2015. szept. 28. 21:37
 4/5 A kérdező kommentje:
Megcsináltam ma reggel a tesztet, de negatív. Nem èrtem, hogy akkor mi lehet a dolog mögött? Lehetsèges, hogy ennek ellenère mègis terhes vagyok, csak a teszt nem mutatta ki? Minden esetre ha a hèten sem jön meg, jövő hètre bejelentkezem a nőgyógyászomhoz.
2015. szept. 29. 06:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem hinném hogy akkor terhesség lenne,bár ritkán előfordulhat hogy nem mutatja a teszt.
2015. szept. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!