Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mitől lehetséges majdnem egy...

Mitől lehetséges majdnem egy hónapja nem jött meg,2 pozitív teszt és még sem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok van már családom,a kicsi fiam már 4 éves lesz!Elég komplikált volt a terhességem,tele volt cisztával a köldökzsinor,akkor azt mondta a doki nem kell védekeznünk mivel,nagyon kevés progreszteront termel a szervezetem,igy a kisfiam is gyogyszerrel maradt meg! A menszeszem azota mindig kiszámithatatlan volt,minden hónapban 3-5-akár 10 napot is késett! Nem jártam soha igazából utánna h miért! Viszont most szeptember 3 -án megjött,azota semmi! 15-én csináltam egy tesztet,ami szinte azonnal két csikot jelzett! Bevallom,nem nagyon örültem neki hisz már a gyerekeim növekszenek és nem akartam elöröl kezdeni mindent! Ma 5re volt idöpontom már elvileg 7- majd 8 hetesnek kellenne lennem,de nem talált méhen belül terhességet pedig elég korszerű gépe van 5D Uh,csinált hüvely uh is és ott se lát! Se méhen belül,se kivül! Csináltunk ott is hcg tesztet és pozitív! Reggel 07:30 ra kell a korházba mennem vérvételre h van e terhességi hormon,és akkor keresik h hol lehet!! Ciszta vagy valami koros elváltozàs produkálhat pozitív tesztet! Az az igazság igy három családos anya létemre megilyedtem! Föleg h 10 éve is van h csináltattam rákszürést! Tudom h hülye voltam,de egyszerüen az orvosom is már akkor nyulhatott hozzàm mikor szültem szinte,ugy mindig kibrèkeltem a matatást! Nem letolàst kérnék,segítséget,esetleg járt már valaki igy..
2014. okt. 27. 20:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Ciszta okozhat pozitív tesztet. De azt is látnia kéne a dokinak ilyen korszerű géppel.
2014. okt. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem làtott azt sem,ő is nèzte és volt nálla egy másik uh is! Régebben is mindent látott pedig akkor csak 4D volt! Holnap csak kiderül....
2014. okt. 27. 20:33
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
lehet baba csak jól elbújt :)
2014. okt. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,voltam már terhes,de most semmi jelèt nem érzem! Ha nem lenne pozitív simàn azt mondanàm megint kinlodik,de igy nem tudom! Kizártnak tartom h igy el bujna,6 hetesen voltam a gyerekeimmel uh es szivhang is volt mindig,most meg semmi!! Pedig
2014. okt. 27. 21:24
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem terhes vagy. Rettentő ritka a ciszta, ami pozitív tesztet eredményez...
2014. okt. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen. Nagyon sokszor. Azt mondta az orvosom, hogy ilyenkor volt terhesség, de felszívódott és majd megjön, ha kiürült a hcg a szervezetből. Így is lett.
2014. okt. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
48%

Ha ilyen össze vissza a terhességed, lehet jóval később fogant a baba. Ciszta is okozhat terhességet, de az nagyon nagyon ritka. Védekezni annak nem kell akinek nincs méhe.

Mondjuk az kicsit hihtetlne, hogy 10 éve nem voltál rákszűrésen, mivel ha nincs 1 éven belül, terhesen csinálnak mindenképpen.

2014. okt. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Te utolsó, nagyon kemény vagy! :) Össze-vissza a terhessége és ciszta okozhat terhességet?? És ki mondta, hogy nincs méhe?? Csak el van kötve, és a kettő nem ugyanaz.

Ennyi marhaságot már rég olvastam....imádtam! :)

2014. okt. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Elírtam bocsi. Szóval ciszat is okozhat hcg szint emelkedést, de nagyon ritka és a ciklusa össze vissza.

Nincs elkötve csak állítólag kevés volt a progia. Éppen azért írtam, hogy az nem lehet terhes akinek nincs méhe. Védekezni kell ha nem akar gyereket.

2014. okt. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Igen lehetséges igazatok van,hidd el èn bánom a legjobban h nem csinàltattam meg a rákszürést!ma ugyis kiderül! Védekezni mért is kellett volna,amikor doki mondta! És a kisfiam is gyogyszer segitsègével tapadt meg!Azert amikor azt mondja egy doki,h lehetetlenseg terhes lennem,hát hidtem neki! Bár ha azt nèzzem a sogornőm szeptemberben szült és a császàros szobába,vele szemben egy évekkel elkötött 50 hölgy volt! És annyit mondtak ritka esetekben a természet helyre állithatja a petevezetéket!
2014. okt. 28. 06:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!