Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is egy csíkot láttok?

Ti is egy csíkot láttok?

Figyelt kérdés

[link]


7 napja késik.. nagyon szeretnénk babát. Keresem a 2. Csíkot élőben egy picit mintha látszana valami. Mikor teszteljek újra szerintetek? Ez egy 25ös x-epil teszt.



2015. szept. 28. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Én csak egy csíkot látok! 7 nap késésnél hát nem is tudom, talán már erősebnek kéne lennie.
2015. szept. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem szokott késni. Nem tudom mi van. Még max 1 hetet várok ha nem jön meg és teszt is negatív akkor orvos.
2015. szept. 28. 20:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos én sem látom a második csíkot. :/
2015. szept. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy, sajnalom:-(
2015. szept. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Lehet ebből még pozi? 29-30 naposak a ciklusaim. 38. napon vagyok ma


Tapasztalat valakinek?

2015. szept. 28. 20:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez teljesen negatív :( nem hinném, hogy ennyi késés utan lesz még pozitív. Én elso terhességemnél mensi késése után 1 hétttel teszteltem pozit, másodiknál 3 nappal . Eleg erős pozi volt nem kellett keresni a csíkokat . Nagyon sajnalom , és drukkolok hogy a következő honap a tietek legyen :)
2015. szept. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is egyet látok :(

Nekem 3 napja késik, ma talán egy extra halvány második csíkom lenne de lefényképezve nem látszk csak szabadszemmel. A remény hal meg utoljára :)

2015. szept. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát ma megjött.. nagyon nagy görcseim vannak..:(

Köszönöm a válaszokat

2015. szept. 29. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!